2752
2734
عنوان

عاشق شدن چه شکلیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 26 پست
بعد از سه ماه مشخص میشه  مردا اگه قصدشون عشق نباشه و هوس باشه بعد از سه ماه از رفتارشون میشه ف ...

اون بنده خدا ک اصلا منو ندیده اگه دیده هم نشناخته مطمئنم ولی من خاک برسر پارسال دیدمش و اصلا برا مهم نبود ولی الان دوهفته اس فکرم درگیرشه و فقط با ی خبر ساده ازش و ی عکس اینجوری شدم 

اون بنده خدا ک اصلا منو ندیده اگه دیده هم نشناخته مطمئنم ولی من خاک برسر پارسال دیدمش و اصلا برا مهم ...

خب دیگه پس کنترل کن احساستو

چرا میگم؟ 

ممکنه اون ازت بنا به هر دلیلی خوشت نیاد و اگه تو مطرحش کنی برات یسری چیزا پیش بیاد 

پس اول باید یه مدت طرف رو بشناسی در ارتباط باشی اگه به دل نشست عاشق بشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا ویژگیای تورو دارم ولی بااین تفاوت ک  یه مدت نمیبینمش بیخیال میشم میگم فقط کراش ساده ...

من همینجوریش ک نمی‌بینمش بهش فکر میکنم موقعی ک ی خبر ازش بشنوم یا حتی عکس ببینم دیگه بدتر 

قبلا اینجوری مثل شما بودم ولی میدونستم زود گذره و بیخیال بودم از سرمم افتاد ولی الان ...

خب دیگه پس کنترل کن احساستو چرا میگم؟  ممکنه اون ازت بنا به هر دلیلی خوشت نیاد و اگه تو مطرحش ...

سعی میکنم خودمم میخوام سرگرم ی چیز دیگه بشم اینقد فکر نکنم 

ولی حتی کوچه ای ک توش قرار کلاس نقاشی برم خونه اونا اونجاس😐 من اصلا خبر نداشتم خونشون اونجاست🤦‍♀️

2731
من همینجوریش ک نمی‌بینمش بهش فکر میکنم موقعی ک ی خبر ازش بشنوم یا حتی عکس ببینم دیگه بدتر  قبل ...

از عاشق شدن میترسم حقیقتا

چون طرفم ادمی نیست ک بخواد سمت من بیاد،یعنی تایپش نیستم اینو مطمئنم

ازینکه ی روزی بره طرف یکنفر دیگه

و من وابستش باشم متنفرم

جرئت اعترافم ندارم، امیدوارم هرچی هست عشق نباشه 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
خب دیگه پس کنترل کن احساستو چرا میگم؟  ممکنه اون ازت بنا به هر دلیلی خوشت نیاد و اگه تو مطرحش ...

باور کن خیلی سعی میکنم خودم کنترل کنم ولی هر کار میکنم تهش به اون میرسه 

سعی میکنم خودمم میخوام سرگرم ی چیز دیگه بشم اینقد فکر نکنم  ولی حتی کوچه ای ک توش قرار کلاس نق ...

فکرتو درگیر اینکه اونا کجان و فلان نکن 

کلا سعی کن احساسیش نکنی وگرنه خدایی نکرده میبینی آدم مناسبی نبوده و اینا بعد خودتو سرزنش می‌کنی 

اگه تونستی باهاش یه مدت کوتاه در حد دو سه ماه ارتباط بگیر در حد آشنایی اگه خوشتون اومد ادامه بدین اگه نه دیدی دل چسب نیست بیخیال شو دیگه وابسته هم نشو 

من میترسم از عاشق شدن 🤦‍♀️ از اشتباه کردن  ولی هیچ وقت درباره ی پسر اینقد فکر نکردم  می ...

خب اول هر عشقی کراش زدن ولی اگه آدم بیشتر از پنج شیش ماه درگیر طرف باشه واقعا عشق 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
می‌دونم چی میگی درکت میکنم چون تجربه مشابه داشتم و تجربه اشتباهی بود دارم راهنماییت میکنم که چیکار ک ...

ممنون از راهنماییت 🌹 باید سعی کنم خودم کنترل کنم اینجوری نمیتونم