2733
2739
خب باید تشکر میکردی  چرا گفتی دوست دارم  حالا کع گفتی عیبی ندارع

آرهداشتباه خوندم

خیلییی ناراحتم.الان خیلی دارم خودخوری میکنم و خجالت میکشم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرهداشتباه خوندم خیلییی ناراحتم.الان خیلی دارم خودخوری میکنم و خجالت میکشم

الهی 

خب فک نکن بهش چیزیع کع شدع 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
چندنفرمیتونن تورو درک کنن

نمیدونم واقعا ولی خب من چون خودم مهربونم وتا حالا بد کسی رو توزندگیم نخواستم وهمیشه دلسوز دیگران بودم وبراشون ارزوهای خوبی دارم وتا حالا به کسی بدی نکردم حتی گفتاری اینو گفتم عزیزم خصلت بدم البته زیادم بدک نیست غرورو حساس بودنمه

نمیدونم واقعا ولی خب من چون خودم مهربونم وتا حالا بد کسی رو توزندگیم نخواستم وهمیشه دلسوز دیگران بود ...

اره دیگه چون خودشون خوبن توقع دارن همه همینجورباشن چون امکانش وجود نداره اغلب اذیت میشن 

زنهای فروردینی فوق اجتماعی، در اجتماع بگو بخند و غریبه دوست. در خانواده: عصبی، پرخاشگر، دق دهنده. ...

😁این منم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2738