2410
2553

😎

تو اين حال بودم يكى اومد منُ دلمُ بُرد....                        تلخ بودم اومدُ زد همه غم هامُ خورد....                                    شاد بودم نميدونم چرا رَد داد زد رفت زندگيمُ بُرد.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پدرم

مسئولیت پذیر 

خانوادع دوست 

حسابگر 

تا خوبن خوبن عصبی شن بد میش

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من 

خوشگل

زودرنج

عصبانیت ظاهر محبت واقعی

زودجوش

اکثریت جوشی هستن

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2714
اصلا فروردینیا فقط بدرد خودشون میخورن 

😒😒😒

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

شوهرم 

خوبه دلرحم و عاشق سیاست و پیشرفت و درون گرا و خلاصه آدم کاری و پولدوست 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
پدرم مسئولیت پذیر  خانوادع دوست  حسابگر  تا خوبن خوبن عصبی شن بد میش

ژینا

یه سوتی دادم دلداریم بده

یکی بم گفت خیلیم دوست دارم ببینم چکار میکنی😍

.

.منظورش این بود ک دوست دارم ببینم چ میکنی

من خنگ نوشتم منم دوست دازم

وای خیلی اعصابم خورده😰😭

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2706