2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از اینکه شکل خانواده شوهرم باشه یا دماغ گنده😂 البته شوخی میکنم سلامتیش مهمتره  از زایمان طبیع ...

😄😄

خب چرا طبیعی؟ 

من از هیچ کدومش نمیترسم و استرس ندارم ولی شرط کردم که باید سزارین بشم دلم نمیخواد تواون شرایط خودم رو ببینم با خون بچم ببینم ایش

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
2738
همش میگم کی بشه که تکوناشو احساس کنم که هر روز از سلامتش مطمئن شم

انشالله اون روزم میاد هفته 16 احساسش میکنی خانمی الان زوده همینکه سونو میگه خوب شما دیگه خیالت راحت 

همش میگم کی بشه که تکوناشو احساس کنم که هر روز از سلامتش مطمئن شم

ای خواهر تکونم بخوره هی میگی ولی چرا الان تکون نمیخوره؟ چرا کم میخوره؟ چرا زیاد میخوره

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
😄😄 خب چرا طبیعی؟  من از هیچ کدومش نمیترسم و استرس ندارم ولی شرط کردم که باید سزارین بشم دلم ...

منم چندشم میشه خونی و .. باشه 

ولی میخام طبیعی باشه بعدش کمتر سختی بکشم و .. فکر میکنم طبیعی برام بهتره 

طبیعی بودن ک اره ولی  زیاد استرس نده بخودت من کلا ادم نگرانی بودم الانم وضعیتم صد برابر شده حالا من اولش میترسیدم الان استرسم ریخته فقط بخاطره خونوادم ک میخوان از تهران بیان خیلی استرس دارم نمیدونم بخاطره بارداریه یا چی ..بیچاره هام همش اومدنشون کنسل میشه

میشـه بـراے سـلامتی نـی نـیِ تـو دلـ👼ـم و خـانـوادم دعـا کنیـد❤
😄😄 خب چرا طبیعی؟  من از هیچ کدومش نمیترسم و استرس ندارم ولی شرط کردم که باید سزارین بشم دلم ...

عزیزم چطوری؟ من دکترم قبول نمیکنه سزاررین بزنه برام.... منمسز میخام میگه باید طبیعی باشی😭😭😭خیییلی میترسم اززایمان طبیعی

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
منم چندشم میشه خونی و .. باشه  ولی میخام طبیعی باشه بعدش کمتر سختی بکشم و .. فکر میکنم طبیعی ب ...

انشالله هرچی صلاحتون عزیزم 

ولی میگن طبیعی خیلی خوب شده مثل قبل نیست خیلی راحت شده

دوستم تازه زایمان کرده طبیعی گفت تو اتاق عمل زیا. انچنان که میگفتن درد نداشتم دوروز بعد هم راحت اشپزی کردم 

2706