2733
2734

سلام خانوماا.. اونایی ک باردارن قبل اینکه پریودتون عقب بیوفته چه علائمی داشتین؟! 

من ماه اول اقداممه,سه روز مونده به موعدم

از پنج روز پیش دل درد و کمردرد دارم مثل وقتی ک میخام پریود بشم, ولی ماه های قبلش ی روز قبل پریود دل دردام شرو میشد, برا همین اومدم بپرسم ببینم کسی با این شرایط باردار بوده یا نه.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من سر بارداریه قبلیم همینجوری بودم 10 روز بود دل درد داشتم انگار که میخوام پریود بشم اما باردا ...

عه پس امکانش هس باردار باشم؟ 😃 

امیدوارم همینی باشه ک شما میگی😃💙

الانم تو اقدامم 7 ساله منتظرم.4 روز مونده به موعد پری .صبح بی بی چک زدم بعد ده دقیقه هاله انداخت .فع ...

اره اگه زودتر بزنی مشخص نمیشه

من میخام هفت روز از موعدم بگذره بعد بزنم🚶🏻‍♀️

عه پس امکانش هس باردار باشم؟ 😃  امیدوارم همینی باشه ک شما میگی😃💙

اره عزیزم.منم هرماه یک الی دو روز مونده به پری دردام شروع میشد  .اما اونماهی که حامله بودم دقیقا از هفته ی قبلش درد داشتم اما خفیف میگرفت ول میکرد همش میگفتم پریود میشم اما نشدم😊

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت❤
2738
اره اگه زودتر بزنی مشخص نمیشه من میخام هفت روز از موعدم بگذره بعد بزنم🚶🏻‍♀️

سه روز بگذره بزنی جواب صد درصد میده گلم.دعا کن منم اینماخ باردار بشم منم برا تو دعا میکنم خسته شدم از انتظار و بدون بچه موندن تنهایی سخته

اره عزیزم.منم هرماه یک الی دو روز مونده به پری دردام شروع میشد  .اما اونماهی که حامله بودم دقیق ...

خداکنه مال منم همین باشه

اخه ماه های قبلی قشنگ دو روز قبل یا همون روزش شروع میشد  ولی این ماه از پنج شیش روز پیش شروع شد

سه روز بگذره بزنی جواب صد درصد میده گلم.دعا کن منم اینماخ باردار بشم منم برا تو دعا میکنم خسته شدم ا ...

انشالله همه اونایی که منتظرن دامنشون سبز بشه و از تنهایی در بیان💙

من زیاد خواب الود نیسم, همش میترسم پریود شم☹️

عزیزم استرس نداشته باش ک بدترین چیزه من روز موعدم چندبار فک کردم ک دیگ پریود میشم از بس دل دردو کمردردداشتم 

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
عزیزم استرس نداشته باش ک بدترین چیزه من روز موعدم چندبار فک کردم ک دیگ پریود میشم از بس دل دردو کمرد ...

اره منم بارداریه قبلیم اینجوری بودم جالبه از چندنفر پرسیدم اونام گفتن اونجوری بودن.

2706