2733
2739
عنوان

علائم بارداری قبل از عقب افتادن پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 9225 بازدید | 38 پست
چراولی نمیخان بیشترازین از درسم عقب بیفتم.. من راهنمایی و دبیرستانمو نمونه دولتی میرفتم و جزو معدل ب ...

عزیزمم انشالله همیشه موفق باشی😃💙

احتمالا مامانت مثل مامان من عاشق بچه اس😂🚶🏻‍♀️

عزیزمم انشالله همیشه موفق باشی😃💙 احتمالا مامانت مثل مامان من عاشق بچه اس😂🚶🏻‍♀️

مرسی عزیزم انشاا.. شمام ب سلامتی همین ماه بارداربشی.. اره مامانم چون نوه اولشم هس کلی ذوق داره

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم انشاا.. شمام ب سلامتی همین ماه بارداربشی.. اره مامانم چون نوه اولشم هس کلی ذوق داره

انشالله.. 

مامان منم عاشق بچه اس, هی همش بهم میگفت بچه بیار دیگه😂 شوهرم تازه بعد از چهار سال راضی شده ک اقدام کنیم😩

[QUOTE=139029044]انشالله..  مامان منم عاشق بچه اس, هی همش بهم میگفت بچه بیار دیگه😂 شوهرم تازه بعد از چهار سال ...[/QUOTE

ما 4 ماه بعد عروسیمون دیگ حوصلمون سر میرف تصمیم ب اقدام گرفتیم.. بازم زیاد طاقت اوردین 4 سال

2731
[QUOTE=139029044]انشالله..  مامان منم عاشق بچه اس, هی همش بهم میگفت بچه بیار دیگه😂 شوهرم تازه ...

اره خیلی مقاوم بودیم😐😂 فک کنم فک و فامیل دیگه با خودشون بگن اینا بچه دار نمیشن😩😂

اره خیلی مقاوم بودیم😐😂 فک کنم فک و فامیل دیگه با خودشون بگن اینا بچه دار نمیشن😩😂

😂😂بذار هرکی هرچی میخاد بگه مهم خودتو شوهرتین.. راستی کدوم شهری؟ 

2740