2733
2734
عنوان

خانوما سوال دارم برای شما چقدر مهمون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به خدا دیروز گریه کردم گفتم خسته شدم گفت برو بخواب تا فردا خستگیت بره فردا مامانم اینا میان

واااااای بزن تو کلش 😡😡😡😡😡😡😡یعنی چی بگو ادم هانی ام مگه چندتا دست دارم هی کمرت رو بگیر جلو مهمون چمیدونم آخ و واخ کن به بچه نرس بزار گریه کنه صوهرت رو دیوونه کنه بهش شیر نده بگو حوصله بچه ندارم یا بچه داری کنم یا مهمون داری  

2731

مهمونی ک بی دعوت میره جایی ناهار وشام واااااقعا بیشوره..ببخشیدا استارتر کلی گفتم منظورم شما نبودی...خب شاید اون طرف آمادگیشو نداره.مثلا من اگ خودم مهمون دوس داشته باشم وهر هفته دعوت کنم ک اشکال نداره  خیلی ام خوبه آدم تنها دلش میگیره..ولی اینکه خودشون بیان خیلی ضایس

به نیت 
من خودم باخانوادم تهرانم .همه کسو کارخودمو شوهرم شهرستانن

اینم عالیه😅😅😅ولی ما برعکس من شهرستانم اونا تهران ولی صهرستان خیلی بهتره تهران سخت نیست؟از تهران وشلوغی و این چیزاش کلافه میشم شهرستان خیلی خوبه 

واااااای بزن تو کلش 😡😡😡😡😡😡😡یعنی چی بگو ادم هانی ام مگه چندتا دست دارم هی کمرت رو بگیر جلو مهم ...

اخه میدونی جایه چندشش کجاست مادر شوهرم اینا میان میگن اوا چرا زحمت کشیدی چایی نزار ها فلان نکن ها شامم نپز خودشم میمونه شام پس چی قرار کوفت کنی شام اخه هی میگه بیا به بچه برس 

2738
مهمونی ک بی دعوت میره جایی ناهار وشام واااااقعا بیشوره..ببخشیدا استارتر کلی گفتم منظورم شما نبودی... ...

اره به خدا خسته م خیلی نمیتونم به مسی هم بگم الانم از دیروز کارم گریه است فقط 

اخه میدونی جایه چندشش کجاست مادر شوهرم اینا میان میگن اوا چرا زحمت کشیدی چایی نزار ها فلان نکن ها شا ...

😅😅😅😅مادر شوهر منم بیچاره اینجوریه منم نمیپزم میگه عه اخه زشت میشه اونم میگه نه بیا استراحت کن اخه کیست دارم بعد شوهرم از بیرون غذا میگیره والا تارف اومد نیومد داره 

2706