2737
2734
عنوان

خانوما سوال دارم برای شما چقدر مهمون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 98 پست
خوب برا خانواده خودت و شوهرت که مرتب میان چرا ایقد مفصل باید برگزار کنی، برا من دو سه ماهی یه بار خا ...

مفصل که نمیکنم یه سالاد درست میکنم با مثلم برنج و قیمه برا امروزه دیروزم مرغ و باقالی پلو پختم 

منم .چون همه شهرستانن وماتنها .اخییییییش

اره منم شهر دیگه ازدواج کردم تو این شهر هم فقط مادرشوهرم هست بقیه فامیلای شوهدم تهرانن یعنی فقط من میرم خونه مادرشوهر اون میاد خونه ما همین 😅😅😅😅😅مهمون هم از شهرمون بیاد برام مادرشوهرم غذا میپزه اگه هم دو روز بمونن فرداییش دعوت میکنه خونه خودش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا سخته حق داری با شوهرت حرف بزن مثلا هفته ای یکبار مامانت اینا رو دعوت کنین هفته بعدش مادر شوهرت ...

خوب این برا شام و نهار خوبه ولی همین جوری نشستم خونه هم شاید شلوغ دیدی یهو اومدن تو 

2731
ما عروس ها تا یکسال و وقتی بچه دار شدن تا یکسال مهمونی نمیگیرن  بدون دعوت میان؟ مگه میشه دوسه ...

اره یه روز مونده میگن خوب بیان ببین غذا حاضریه بد میشه نمیشه

2740
زنگ زدن خواستن بیان خونتون جواب نده یا بگو خددتون جاییعید

به قران قسم پنجشنبه مامانم میگه فردا جمعه است ما میایم دیروزم مادر شوهرم زنگ زد فردا خونه باشید ما میایم

من حتی پریودم چند روز عقب میوفته شوهرم همه کارای خونه رو میکنه شاید بچه باشه حالا چ برسه حامله باشم یا بچه کوچیک داشته باشم یه مهمونی راه میبری نشون بده ک خسته شدی والا ربات نیستی که 

من حتی پریودم چند روز عقب میوفته شوهرم همه کارای خونه رو میکنه شاید بچه باشه حالا چ برسه حامله باشم ...

به خدا دیروز گریه کردم گفتم خسته شدم گفت برو بخواب تا فردا خستگیت بره فردا مامانم اینا میان

به قران قسم پنجشنبه مامانم میگه فردا جمعه است ما میایم دیروزم مادر شوهرم زنگ زد فردا خونه باشید ما م ...

بگو عه عیب نداره ما میخواستیم بریم دریا دیگه ولش کن یا مثلا میخواستم برم خونه عمم دعوتم کرده پس زنگ بزنم بگم شام نپزه  اینجوری بگو خجالت بکشن باید شوهرت هم پایه باشه

2706