2737
2734
عنوان

همزمان باردار شدن دو جاری!!

2640 بازدید | 112 پست

من الحمدالله جاری ندارم😁  خواهرم یه دونه داره، ولی جاری بزرگه س،سره بچه اول این دوتا جاری خواهرم همه کارا قبل بارداریشو کرده بود ک خبر اومد جاریش حامله س، اینم دست نگه داش تا جاریش زایمان کنه بعد حامله شد،ب جاریشم گف فلانی من همه کارامو کرده بودم ب خاطر این ک همزمان نشیم و هی خودمونو بچه مون مقایسه نشن من بارداری مو انداختم عقب.... الان ۴سال گذشته از از اون زمان خواهرم ۴ماهه بارداره،خبر اومد جاریش ۱ماهه حامله س😐 من ب خواهرم گفتم تو حرص نخور وا بده اون فک کرده مسابقه س، تو بیخیال باش، نظر شما چیه؟

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب حالا همزمان باشن چی میشه مگه 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

چه ربطی داره خواهرتم اشتباه کرد

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738

مثلا من 4ساله اقدامم تا الان خدا نخاسته باید هرماه برم درخونه فامیل که یه موقعه کسی اقدام نکنه 😕

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

نظر من اینکه این چیزا و کارا بچگانه و مسخره س . قدیم از این چیزا نبود نمیدونم همزمان و چی چی 😐😐 چند تا بچه همسن من تو فامیل و عروس مادرم اینا هس هیچی هم نشده

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
وا خب شاید ناخواسته شده چرا همه چیز و به دید بد نگاه میکنید

من کلا با واژه ناخواسته غریبه م!  بعدشم تازه عروس نیستن ک بگی بلد نبودن از دستشون در رف! در کل چی بگم؟  اخه استوری هم گذاشته جاریش : چشم حسود بترکه

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
2706