2733
2734
عنوان

همزمان باردار شدن دو جاری!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2656 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو خواهر شوهرم هر دو بافاصله ۱۷ روز بار دار شدیم ...خیلی خوب بود 😍😍😍الان دخترامون خیلی باهم جورن

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2731
مثلا من 4ساله اقدامم تا الان خدا نخاسته باید هرماه برم درخونه فامیل که یه موقعه کسی اقدام نکنه 😕

اخه اینا هیچ کدوم مشکل ناباوری نداشتن ک، اصلا جاریش میگف همین یه دونه بچه هم از سره شوهرم زیاده😐

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...

وا چه ربطی داره مگه جاری ها باید هماهنگ کنن تا حامله بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا حس میکنین بچه ها نباید مقایسه بشن؟ اخه انقدر بچه ها رو بی اعتماد به نفس و ضعیف بار نیارین

چرا انقدر مهمه که مادر سوهر کدومو بیشتر دوست داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

مادر شوهر خیلی براتون تحفه س؟؟؟؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
اخه اینا هیچ کدوم مشکل ناباوری نداشتن ک، اصلا جاریش میگف همین یه دونه بچه هم از سره شوهرم زیاده😐

چه ربطی داره مثلا من مشکل دارم این کارارو باید بکنم 

اصلا درکتون نمیکنم 😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2740
خوب حالا اتفاق خاصی نیوفتاده که من و خواهر شوهرم و جاریم سه تایی به فاصله دوماه با هم حامله بودیم

الان راضی این؟بچه ها همو اذیت نمیکنن؟

چقدر کوتاه فکر یعنی چی این حرفا هر کسی زندگی خودشو داره و باید برای اهداف خودش تلاش کنه و بره جلو نه این مسخره بازیا به خواهرت بگو به جای این فکر ها برای تربیت بچش برنامه ریزی کنه و از زندگیش لذت ببره

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

ول کنین این حرفا رو زمان قدیم همه با فاصله های کم باردار میشدن بچه های همه شون فاصله سنی شون چند ماه بوده اصلاً ام این حرفا نبوده که بگه با من رقابت کرده 

من پارسال وقتی باردار شدم جاریمم فوراً اقدام کرد بچه هامون فقط یک ماه و نیم با هم فرقشونه اصلاً ام از این فکرا نکردم که باید دست نگه میداشت هر کسی زندگی خودشو داره

اخه یعنی چی فکر کرده مسابقست!این چه افکاریه.مگه بچه زاییدن هنره؟هرکی بیشتر بزاد هنرمند تره؟یعنی چی م ...

بابا جان خب من جاری شو میشناسم همسایه مونه!  امروز استوری گذاشته چشم حسودا بترکه! 

شما نظرتون چیه ک تجربه شو دارین، من چی بگم ک خواهرم حرص نخوره؟

حرص خوردن نداره عزیزم..بارداریه دیگه هر کسی یه جوره،برامن مشکلی پیش نیومد.بالاخره بعد دنیااومدن بچه ها یه عده کوته فکر😉 پیدامیشن بچه هارو باهم مقایسه میکنن،براش مهم نباشه اصصصصلا،،از بارداریش لذت ببره،ببخیال جاری و.....

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
نظر من اینکه این چیزا و کارا بچگانه و مسخره س . قدیم از این چیزا نبود نمیدونم همزمان و چی چی 😐😐 چن ...

اخه الانو با قدیم نمیشه مقایسه کرد،الان اکثریت دوتا بچه دارن خب میتونن برا زمان تولدشون برنامه ریزی کنن

بابا جان خب من جاری شو میشناسم همسایه مونه!  امروز استوری گذاشته چشم حسودا بترکه!

ببخشیداااا   اما  با این حرفی که شما الان اینجا زدین ،احتمالا خودتون یا خواهرتون یه برخوردی داشتین و یه حرفی زدین که اونم این استوری را گذاشته.

(البته ببخشیدااااا اگه مطمئنید مخاطب استوریش شما و خواهرتون هستید )

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706