2737
2734
عنوان

درخواست ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 180 پست
اون بهونه آورده شاید یکی دیگه رو میخواد!چرا شما پسرا اینطورین؟بهتون خوبی کنیم شاخ میشید برامون کم مح ...

آویزونی گریزونه 

گریزونی آویزونه   

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحال اون دختره والا من یکساله نامزدم تا تکون میخورم شوهرم میگه جداشیم میگم بینیم نمیخوام عمل ...

به نظرت بهتر نیست یکم بیشتر روی این رابطه فکر کنی؟ حالا که خیلی جدی نشده 

مردی که از الان همینطوریتو دوست نداره؟

2728
اون بهونه آورده شاید یکی دیگه رو میخواد!چرا شما پسرا اینطورین؟بهتون خوبی کنیم شاخ میشید برامون کم مح ...

نه خب من میگم اشکالی نداره ولی خب اینجور نبود من برم به این خانم درخواست دوستی بدم یه روز یه دوستای این خانم اومد بهم گفت از حرفا و رفتارای دوستم فهمیدم شمارو دوست داره اگه شما هم واقعا دوستش دارید یه کاری بکنین اگه حتی ۱ درصدم شک داشتم که دوستم نداره اصلا حاضر نمیشدم وارد رابطه شم

واقعا متاسفم اسی 

چقد تو ساده ای 

اون دختر معلوم نیست تا الان به چند نفر د ا د ه و تو هنوز تو فکرشی 

مگه غیرت نداری تو؟

خوبه زنت با چند نفر بوده باشه 

برو دور و اطرتفت ی دختر نجیب و اصیل پیدا کن که ارزش عشق تو رو باشه از این نخاله ها تو خیابون زیاده

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
نه خب من میگم اشکالی نداره ولی خب اینجور نبود من برم به این خانم درخواست دوستی بدم یه روز یه دوستای ...

دیگه بدتر 

ببخشیدااا چند وقت تیغت زده بعد رفتخ سراغ بعدی

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
2740
واقعا متاسفم اسی  چقد تو ساده ای  اون دختر معلوم نیست تا الان به چند نفر د ا د ه و تو هن ...

اتفاقا خیابونی نبود و در مورد خانواده شون تحقیق کردم خونواده خوب و آبرومندی داشتن

اتفاقا خیابونی نبود و در مورد خانواده شون تحقیق کردم خونواده خوب و آبرومندی داشتن

بله از حرفاش خیلی مشخصه 

ی دوس پسر داشته رفته بعدی رو گرفته 

اگه دوست داشت و از طریق دوستش پیشنهاد داده نباید حتی لحظه ای فکر اون پسر رو می کرد

به نظرت بهتر نیست یکم بیشتر روی این رابطه فکر کنی؟ حالا که خیلی جدی نشده  مردی که از الان ه ...

ریشم و کنده

از صب تا شب من و وجب میکنه.میگه صورتت خوشگله بینیت عمل کن مخالف بودما دیدم داره میگه جدایی و نمیدونم باید عمل کنی و ...منم دیدم زیبا تر میشم گفتم درک پول میده عمل میکنم حالا تونوبتم چن روز پیش گفتم خب من دو روز دیگه بچه دار شدم ریختم بهم میریزه میخوای هی گیر بدی؟میگه نه فقط چهرت

حالا بخدا از اخلاق و محبت و احترامی که به پاش میریزم هیچکس به پام نمیرسه تو اقوامش.

خودشم میدونه جلو همه گفت من باید قدرتو بدونم بخدا تو خیلی خوبی

گفتم کووو

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
زود بود افتادی تو دامش😊😊 این یکی از راه کارای دختراست برا اینکه بفهمن طرف مقابل دوسشون دارن یا نه ...

خب ترسیدم بره با یکی دیگه و اگه میدونست من برا ازدواج میخوامشو این قدر دوستش،دارم باهام میموند

بله از حرفاش خیلی مشخصه  ی دوس پسر داشته رفته بعدی رو گرفته  اگه دوست داشت و از طریق دوس ...

خب بهش همونموقع گفتم بین من و اون یکی رو انتخاب کن اونم گفت خب معلومه تورو انتخاب میکنم

ریشم و کنده از صب تا شب من و وجب میکنه.میگه صورتت خوشگله بینیت عمل کن مخالف بودما دیدم داره میگه جد ...

به نظرم با مشاور صحبت کنه 

اگه فقط گیرش رو بینیته با مشاور صحبت کن جزئیات اخلاقشو بگو 

یعنی میگم از این مردایی نباشه که فردا به بچت هم گیر بده اینجوری که من دوس دارم باید باشی

بالاخره باید احترام بذاره

بینیت مگه خیلی بده؟