2737
2739
عنوان

درخواست ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 180 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب سخته همش دارم به رابطه مون فکر میکنم 

خوش بحال اون دختره

والا من یکساله نامزدم

تا تکون میخورم شوهرم میگه جداشیم

میگم بینیم نمیخوام عمل کنم میگه خب پس برو فکرات بکن بنظرم بهتره جداشیم من زیبایی برام مهمه 

برو دنبال یکی که دوست داشته باشه

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
2728
اره اتفاقا گفت الان زوده و اینا گفتم باشه تا سن مدنظر تو دوست میمونیم بعد من میام خواستگاریت یه حدود ...

بی دلیل که نمیگه تموم کنیم!شما که میگی گفتی بهش هر موقع آمادگیشو داشت بعددیگه چرا

ای جونم تو که نمیتونستی فراموشش کنی چه زود فکر کیس جدید افتادی ای دل درد بگیری هی

منظورم اینه بعید میدونم کس دیگه ای رو مثل این دوست داشته باشم 

2738
بی دلیل که نمیگه تموم کنیم!شما که میگی گفتی بهش هر موقع آمادگیشو داشت بعددیگه چرا

بعد اومد گفت تو سنتی و مذهبی هستی از الان داری به ازدواج فکر میکنی من اصلا به ذهنمم خطور نمیکرد

سناتونم بگین دیگه اینجور تاپیکا😐هی باید بپرسم 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
بعد اومد گفت تو سنتی و مذهبی هستی از الان داری به ازدواج فکر میکنی من اصلا به ذهنمم خطور نمیکرد

اون بهونه آورده شاید یکی دیگه رو میخواد!چرا شما پسرا اینطورین؟بهتون خوبی کنیم شاخ میشید برامون کم محلی کنیم دوستمون خواهید داشت!؟؟

ولی بازم به نظرتون زود بود نه؟؟

زود بود افتادی تو دامش😊😊 این یکی از راه کارای دختراست برا اینکه بفهمن طرف مقابل دوسشون دارن یا نه البته منظور بدی ندارن فقط می خوان مطمئن شن همین  

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن