2733
2739
عنوان

یه لحظه بیاین ۲۲ سالمه در شرف طلاقم با یه دختر ۲ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2418 بازدید | 130 پست
چه اصراری داری برگردی، این زندگی درست بشو نیست

دوسش دارم ولی از عمق رفتارای اون حتی قبل از این جریانات نخواستن و فقط میدیدم 

قبلا بهم گفته بود یکاری میکنم با پای خودت بری و همینطورم شد با پای خودم خونه رو ترک کردم 😭😭😭 همه چیز اونطور که اون میخواست شد 

کاربر خیلی قدیمی مثلا ۹۴ اونموقع ها 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دو روز پیش یه قرار گذاشتم باهاش گفت ما بدرد هم نمیخوریم دیگه همه حرمتا ریخته فقط هوا دخترمو داشته با ...

محکم باش

طلاق و نفقه اینا رو تا قرون آخر از حلقومش بکش بیرون

روی آینده خودت و دخترت تمرکز کن

گدایی محبت هم نکن

شوهرتم بعدا یجوری از خدا بخوره که عین چی پشیمون بشه

دوسش دارم ولی از عمق رفتارای اون حتی قبل از این جریانات نخواستن و فقط میدیدم     قب ...

این دوست داشتن نیست وابستگی هست، بعد یه مدت درست میشه، خودت رو نجات بده، ان شاء الله يه آدم درست سر راهت قرار میگیره

2738
دوسش دارم ولی از عمق رفتارای اون حتی قبل از این جریانات نخواستن و فقط میدیدم     قب ...

ای جانم😔😔😔🥺درکت میکنم در انتظار یک  بغل کردن اونم یعد از دو هفته.سخته گلم

ولی دلت میاد با مردی ادامه بدی ک با یکی دیگه رابطه داشته؟

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤

عزیزم بچه رو بده ب خودش.... ح اقل واسه ی ماه.... چرا همه سختی ها رو گردن گرفتی.... بگو بچه رو نمیخوام. خانواده ت چی کار کردن.خرج بچه رو میده؟اگه نمیده بده ب خودش ی مدت ک راضی شه بده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

چنین مرد آشغالی رو میخوای چکار کنی؟ یه ذره واسه خودت شخصیت و احترام قایل باش تفش کن بیرون از زندگیت مردک الدنگ رو. بچه رو هم بهش بده بگو یا حضانت دایم بهم بده یا کلا خودت نگهش دار. اینجوری فقط جوونیت واسه بچه تباه میشه بعدم ازت میگیردش. بذار بیفته گردن خودش ادم بشه مردک الدنگ

این تحفه رو میخوای چکار ؟؟!!!انشالله خدا اتفاقهای بهتری برات رقم میزنه باخیال راحت جدا شو

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2706