2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین ۲۲ سالمه در شرف طلاقم با یه دختر ۲ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2418 بازدید | 130 پست
مرسی مهربون من هنوزم دوسش دارم ۷ سال زندگی به ۷۰ روز بهم ریخت منو به اخر خط رسونده میگه تو زن بدی بو ...

عزیزم تو بچه بودی باهاش بزرگ شدی تو اولین هارو باهاش تجربه کردی حتی کتک خوردن 

این عشق نیست وابستگیه چون بچه بودی باهاش بزرگ شدی فکر میکنی الان نمیتونی بدون اون زندگی میکنی میترسی 

ولی بدون باید ترکش بدی این وابستگیتو واین درد داره 

ولی حس خوبی بهت میده 

نمیدونم طلاق میگیری یانه ولی وابستگیتو ترک کن اگر میخای هم بمونی باید دلبسته باشی ببین میتونی بهش دل ببندی 

امیدی هست ؟ یانه

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی؟ ینی مرد اگه مهریه و نفقه اینارو بده بعد بگه میخام طلاق بگیرم نمیتونه اگه زن نخواد ؟  پس چ ...

عزیزم من سه سال طول کشید طلاق بگیرم شوهرسابق منم خیلی دست بزن داشت پدرمنم مهریمو گذاشت اجرا درخواست نفقه کردم اونم درخواست تمکین کرد اما بیرون دادگاه گفت تو برگرد ببین چیکارت میکنم منم گفتم امنیت جانی ندارم خونش تعهد گرفتن ازش وکیلمم گفت برو و یه کاری کن کتک بزنه و زنگ بزن پلیس بیاد شکایت کردیم و پزشکی قانونی بردنش تست گرفتن ازش تعادل روانی نداشت اما مستاجراشون اومدن شاهد شدن که ما هیچی ندیدم و کنک کاری نشده دختره خودش میزاره میره تمکین نمیکنه و رای دادگاهو عوض کردن و طلاقم طول کشید اخرم توافق کردیم جداشدیم حنی مرد هم بخواد طلاق بده باید دلیل داشته باشه و شاهد داشته باشه مثلا بگه زنم کار غیرشرعی میکنه یا همچین چیزی و شاهد بیاره الکی الکی مرد نمیتونه طلاق بده 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2731
اخی عزیزم چه سخت مهریتو گرفتی؟ الان حالت خوبه؟

نه مهریمو نگرفتم چون بشدت ازارم میداد دیگه خونش نموندم و میترسیدم ازش بخشیدمو گفتم مهرم حلال جونم ازاد بشدت اسیب روحی و جسمی دیدم بعد دو سال مجدد ازدواج کردم خداروشکر خوبه

تا خدا با من است زمانه با من است .
نه مهریمو نگرفتم چون بشدت ازارم میداد دیگه خونش نموندم و میترسیدم ازش بخشیدمو گفتم مهرم حلال جونم از ...

خب خداروشکر 

میدونی منم میگم خب اگه طلاق نخواد همسرشم مثل همسر شما اذیتش میکنه ایشونم بخاطر جونش یه روزی مجبور میشه بره بهتر الان سر مهریه توافق کنن هم جدا شن 

کاربری دست دونفر
2738
اخه بچه داره بحث بچه خیلی فرق میکنه 

خب بچه اگه تنها با مادر یا پدرش زندگی کنه حیلی بهتر از دیدن کتک کاری و جنجال پدر مادرش چون من خودم کشیدم میدونم البته بعد طلاق باید فکر نیاز مالی بچه و... هم بود همینطوری نمیشه 

کاربری دست دونفر
دوسش دارم ولی از عمق رفتارای اون حتی قبل از این جریانات نخواستن و فقط میدیدم     قب ...

سلام عزیزم 

میخواستم ی خانم روانشناسی معرفی کنم بهت دوره های اموزشیش زندگیتو دگرون میکنه توروخدا قبل از تصمیم گیریت برای هر راهی اول ی مدت وویساشووو گوش بده خیلی تاثیر. داره 

همه دوره هاش وویسیه اول برو تل گ ر ام یا اینستاش ببین 

کلیپ و ویسارو گوش کن 

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana

https://www.zendegiesalem.com 

عزیزم این روانشناس سوده هروی واقعا دوره هاش زندگی ادمو دگرون میکنه منم تازه شناختمس و دوره هارو برداشتم 

ضرر نداره تو تلاشتو میکنی برای زندگیت اینم امتحان کن ی مدت بدون درنظر گرفتن هیچ چیزی و فقط ب خودت فکر کن و دوره بردار ببین چ معجزه ایی بشه  راه درست انتخاب میکنی اون موقع 

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana