2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

٦ سال با زبون عشق محبت لطافت هرچى بگى انجام دادم رام بشه نشد ك نشد اونوقت خانوادش بهش فحش ميدن ولى ط ...

خیلی ناراحت شدم ، من از دیشب نخوابیدم از فکر ، مشکلات خودم یادم رفت، انشاالله درست میشه هر چی خیره همون بشه، غصه نخور عزیزم 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 
نه میگم کاش برا باطل کردنش پیش یه آدم خوب بری نگفتم شما جادو کردی که هم خودت هم اون طفل معصوما گناه ...

اره واقعا همه  فامیل و آشناها به زندگیمون حسادت میکردن  شاید علتشم همون باشه که الان اینجوری شدیم . انشااله که خیر نبینه هرکی حسادت میکنه و اینجوری خوشبختی مارو داغون کرد 

2742
خیلی ناراحت شدم ، من از دیشب نخوابیدم از فکر ، مشکلات خودم یادم رفت، انشاالله درست میشه هر چی خیره ه ...

می خواین تاپیک رو حذف کنم ؟ یه موقع کسی مبینه داستان میشه 

فقط بلد نیستم چطوری 

کوبه به روش خودم 😋 دو عدد سیب زمینی متوسط بزارید بپزه  در قابلمه دیگر بزارید آب جوش بیاد سه ...

کپه درسته سیب زمینی هم نمبخاد برنجم باید دم کنی بعد وقتی هنوز داغه خوب ورز بدی تا له شه مث خمیر 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2738
سخته بچه هام کنارم نباشن و صبوری کنم . ولی دارم بزور تحمل میکنم . ممنونم ازت 🌹

آخی عزیزم ، می دونم خیلی سخته 

انشاالله به زودی همه چیز درست شه 

کپه درسته سیب زمینی هم نمبخاد برنجم باید دم کنی بعد وقتی هنوز داغه خوب ورز بدی تا له شه مث خمیر  ...

سری بعد امتحان میکنم بدون سیب زمینی 

سری بعد امتحان میکنم بدون سیب زمینی 

تو مواد میانیش  کشمش و گردو بریز با پیاز داغ و گوشت چرخ کرده خود عربها خرفه هم میریزن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706