2733
2734
من تاپیک نزدم دربارش گلم چون آشنا دارم توسایت نخواستم کسی بدونه شاید کسی دیگه بوده ولی منم بچه هامو ...

عه ببخشید پس عزیزم یه خانومی بود دقیقا شبیه مشکل شمارو داشت امیدوارم خدابه زندگی همه مون ارامش بده شماروهم به بچه هاتون برسونه وزندگیتون رو سروسامون بده

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهرم منو گذاشته رفته بهونه گير شده دهن بين مادرعوضى تر از خودشه اونا دارن خون جگرم ميكنن شوهرمم بهش ...

عزیزم انقد حرص نخور ، خودت باید زندگیتو جمعوجور کنی اجازه نده کسی دخالت کنه ، انقد شوهرت تو مشتت باشه که پی حرف اینو اون نره 

بچسب به زندگیت اجازه نده خراب شه 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 
2731
خب اون با خیال راحت گذاشته بود رفته بود خودش گفت بچه هارو بزرگ میکنم منم دادم بهش که بقول خودش بزرگ ...

باید مشکلو ریشه یابی کنید حلش کنید فقط خودتون که نیستید بچه دارید آینده اونا چی میشه باید از خودگذشتگی کنید 

وااای خدا یهو تنم  لرزید یعنی کار کیه برا چی کاش پیش یه آدم خوب ومومن میرفتی نه این جادو جنبلا ...

من نکردم خانواده اون جادو جنبل بازن . من دارم با خوندن نماز و قران از خدا میخوام اگه به صلاحمه این زندگی درست شه اگه نه که طلاق

عه ببخشید پس عزیزم یه خانومی بود دقیقا شبیه مشکل شمارو داشت امیدوارم خدابه زندگی همه مون ارامش بده ش ...

ممنونم فدات بشم انشااله مشکل هممون حل بشه آره تو این سایت درد دل کردیم خیلیا دقیقا شبیه همین مشکل رو داشتن  الانم یه خانم تو همین تاپیک مشکلش مثل منه خدا به زندگیای هممون آرامش بده و خودش درست کنه همه چیو . توکل به خدا . 

باید مشکلو ریشه یابی کنید حلش کنید فقط خودتون که نیستید بچه دارید آینده اونا چی میشه باید از خودگذشت ...

عزیزم من کاری نکرده بودم اون خانوادش پرش کردن و کوتاه نمیاد منم کاری ازم بر نمیاد نمیتونم که بگم تورو خدا منو طلاق نده 

خب اون با خیال راحت گذاشته بود رفته بود خودش گفت بچه هارو بزرگ میکنم منم دادم بهش که بقول خودش بزرگ ...

انشاالله مشکلتون حل شه 🙏

من نکردم خانواده اون جادو جنبل بازن . من دارم با خوندن نماز و قران از خدا میخوام اگه به صلاحمه این ز ...

نه میگم کاش برا باطل کردنش پیش یه آدم خوب بری نگفتم شما جادو کردی که هم خودت هم اون طفل معصوما گناه دارن ایشالله زندگیت دوباره خوش بشه ببین شاید چشم زخم هم باشه اسفند دود کن دعاهاش از مفاتیح بخون زندگیتم خوب شد دیگه جای نگو حتی مجازی

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
عزیزم انقد حرص نخور ، خودت باید زندگیتو جمعوجور کنی اجازه نده کسی دخالت کنه ، انقد شوهرت تو مشتت باش ...

٦ سال با زبون عشق محبت لطافت هرچى بگى انجام دادم رام بشه نشد ك نشد اونوقت خانوادش بهش فحش ميدن ولى طرف همونا رو داره از خونه انداختنش بيرون جلوش گفتن تكه تكه بسى اما بازم طرف اوناس بچه ننس ادم نميشه بذار لااقل من بكشم كنار من برم از اين زندگى سگى ديگه طاقت ندارم عمر و جوونيم رفت اگر پاى هر مرد ديگه اى اينقدر محبت ريخته بودم الان تاج سرش بودم😔

عزیزم من کاری نکرده بودم اون خانوادش پرش کردن و کوتاه نمیاد منم کاری ازم بر نمیاد نمیتونم که بگم تور ...

عزیزم غصه نخور ، انشاالله درست میشه زندگیتون سروسامون میگیره ، صبور باش 

دعا بگير براش الهى خير نبينن بحق على ك به بچه دار و غير بچه دار رحم نميكنن من ك زندگى خوبى ندارم فقط ...

دقیقا مثل بخدا منم آرزو مرگشونو دارم اصلا به فکر زندگی پسرشونو این سه تا بچه نیستن فکر عقده ها خودشونن

2706