2733
2734
۲۰ مدت مدرن

دوسم داره با سرگرمی هسم براش؟

کنکورم چی میشه؟ 

چهرم چطوره

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
خوب حست راجب ظاهرم چیع؟؟

ظاهر نسبتا خوبی داری

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اينم بگو لطفا.  يكي از اشناهامون عقد كرده. زن يه اقاهه شده ك زنش طلاق داده ودوتا دختر داره. دخت ...

مادره دلش نمیاد شوهر کنه یا شوهر میکنه یکی ع بچها رو نگه میداره

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
20 مدت یعنی چی؟؟؟یعنی به یکسال نمیرسه؟؟؟؟

ینی بین ۲۰ روز ۲۰ هفته ۲۰ سال

2740
بعد جدايي ازدواج ميكنم؟الان شوهرم در چ حاله

بله چون هنوز جوونید الان در حاله کار کردنه و براش فقط پول و زندگی مجردی مهمه

وااای بخدا هزار تایپ کردم منو نمیبنییی؟ 

نظرت درمورد کنکورم چیه 

چهرم چطوره 

دوسم داره یا سرگرمی ام براش؟  

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

عزيزم قبول ميكني درخواست دوستيمو خواهش ميكنم🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿

میشه برای اینکه به عشقم برسم برام یه صلوات بفرستید اخه خیلی عاشقشم ممنونم❤
مادره دلش نمیاد شوهر کنه یا شوهر میکنه یکی ع بچها رو نگه میداره

حس من ميگه زن دوم تحمل نميكنه جدا ميشه. حسم ميگه. ببينم چ بشه. يعني حسم اشتباه ميگه 🤦🏻‍♀️دلم برا دخترا ميسوزه بخدا.  بچه پدرومادر ميخواد. 

ویژگی ظاهری منو میگی

دماغ نسبتا کوچک گونه دار لبه های قلوه ای

2706