2733
2739
سوال بپرس

😓😓😓

کنکورم؟؟

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا برا منو نمیگی؟؟کی بچه دار میشم؟؟

۷ ۸ ماه دیگه

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2742
عشقم عاشقمه؟ كي بهش ميرسم؟ الان با كس ديگه ايم هس؟ دوسش داره؟

تقریبا دوستون داره همین امسال ن با کسی نیست ولی ب دیگران هم توجه داره

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
بحثای ما بیشتر سر چیه؟ دعوای دیشبمون سر چی بود؟

سر چیز های الکی مثل خانواده و اینا و دیشب سر کار یا خانواده دعوا بوده

2740
تقریبا دوستون داره همین امسال ن با کسی نیست ولی ب دیگران هم توجه داره

درخواست دوستيمو قبول ميكنيد خواهش ميكنم🙏🏿🙏🏿🙏🏿

میشه برای اینکه به عشقم برسم برام یه صلوات بفرستید اخه خیلی عاشقشم ممنونم❤
خیلی زود ازدواج میکنی ولی چون عجله کردی آدمی میشه ک بعد دز ۱ سال ازش خسته میشی و ب اجبار باهاش ادامه ...

بعد جدايي چي ازدواج ميكنم؟الان شوهرم در چ حاله؟😁

خدا هست و خدا هست و خدا هست.....🙏🏻💔
من کی ازدواج میکنم؟سنتیه یا مدرن،؟

۲۰ مدت مدرن

۷ ۸ ماه دیگه

اينم بگو لطفا.  يكي از اشناهامون عقد كرده. زن يه اقاهه شده ك زنش طلاق داده ودوتا دختر داره. دخترا با مامانشون زندگي ميكنن. اما مامانه گفته شايد منم بخوام شوهركنم دخترا بايد برن پيش باباشون. زن دوم قبول نداره. 

بنظرت چي ميشه. 

2706