2733
2739
عنوان

سیاست های شوهرداری

277 بازدید | 17 پست

سلام

اگه میشه بیاید یکم از سیاست های شوهر داریتون بگید که منم ازتون یاد بگیرم ...چیزای اساسی که زود جواب بده

شوهرمن یه وقتایی خیلی خوبه یه وقتایی خسته کار و فشار وایناس بداخلاق میشه...یه گیرایی هم میده که مثلا بدون من جایی ترو شب جایی(مثلا خونه فامیل)نمون خونه مامانت کم برو و همش دوست داره بریم خونه باباش اینا

خدایی این وقت شب حوصله ندارم یه بستنی واسه خودم باز کنم سیاستِ چی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من سیاست ندارم 

من خودمم ، با تمام غرغرام‌. بداخلاقیام  مهربونم هستم دوسش دارم با عشق براش غذای مورد علاقشو میپزم‌خونه رو‌تمیز میکنم تا وقتی از سرکار میاد خوشحال باشه و انرژی بگیره خانوادشو دوست دارم

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خخخخ عزیزم هروقت حوصله داشتی بگو😂😂

اگه حوصله داشتی این تاپیکو بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3191650/من-خودم-را-دوست-دارم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

منم خودم بودم ولی جواب نداد😁 من از دعوا متنفرم. کلنم خیلی مغرورم و لجباز.ولی هیچکدومشون ب دردم نخورد. اخر فهمیدم باهرکس لجبازی کنم بااین یه نفر نمیشه چون زندگی جهنم میشه. وقتی خستس هیچی نمیگم. کارامو میکنم و به اونم میرسم. زیاد حرف نمیزنم تا خودش حالش بیاد سرجاش و حرف بزنه.از این روش راضی ام

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

دقیقا وقتایی که بداخلاق میشه موقع کوتاه اومدن شماست.ماها بلد نیستیم و دقیقا تو همین شرایط میخوایم حقمونو بگیریم،بحث و کل کل میکنیم فکر میکنیم اگه کوتاه بیایم باختیم در صورتی که اینجوری نیست با یه چشم حق با توئه گفتن یه سکوت به جای جواب نیشدار از دعواهای بیخودی جلوگیری میکنیم این خودش سیاسته طرف مقابلم یاد میگیره

ما خودمون بیشترین دعواهامون تو دوره پی ام اس من بود.بشدت بداخلاق و حساس میشم شوهرمم کل کل میکرد باهام ولی دیگه یاد گرفته حتی اگه دارم حرف زور میزنم با محبت و ارامش میگه باشه راست میگی،چشم، خودم حلش میکنم و..... تموم میشه میره

2706