2733
2739
عنوان

تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 48 پست
ولش کن بابا.. بعدم تو این کرونا خب دوستات نمیخواستن کادو بدن و کافه بیان.. بیخیال بد موقع گفتی حالا ...

وضعیت سفیدیم خودشون هر شب کافه هستن هر شب همین جا هستن که من تولد گرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما وضعیت سفیدیم همه همجا میرن بعدم من فقط ۳ نفر دعوت کردم که هر روز بیرون و کافه هستن اصلا نیا ...

غصه نخور عزیزم باید یاد بگیری از دیگران توقعی نداشته باشی حالا اونا که دوستاتن بیخیال ما چی بگیم که شوهرمون تولدمونو یادش میره عین خیالشم نیس ماهم سال اول میخاستیم بمیریم فکر میکردیم زندگی تمومه دیگه ... ولی به هرحال باید ساخت.... زندگی فراز و نشیب زیاد داره باید دل گنده باشی قوی باش و مستقل قربونت برم  پس فردا باید بی مهری های بیشتر ازینو تحمل کنی اگه یه تولد انقدر ناراحتت کنه زود از هم میپاشی 🌹

2728
غصه نخور عزیزم باید یاد بگیری از دیگران توقعی نداشته باشی حالا اونا که دوستاتن بیخیال ما چی بگیم که ...

نه عزیزم ناراحتم از خواهرم هر وقت میبینه من خوشحالم باهام بد میشه یا میخواد زهر مارم کنه از عمد این کارو میکنه خوب ادم دلش میشکنه من که از سنگ نیستم بعدم من که ازشون چیزی نخواستم فقط چون کیکم خوشکل بود خواستم ازم عکس بگیرن اشکالی نداره من ضربه های بد تری هم خوردم درست میشه😪🌹

2738

خردادی جون تولدت مبارک.بیخیال دنیا منم هفته دیگ تولدمه ولی از هیچ کس توقعی ندارم هر کسی یجور اخلاقی داره از خواهرت ناراحت نباش تو سعی کن قوی باشی

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
مرسی عزیزم ممنونم که بین این همه گفتن که چرا دعوت کردی چیز نیست که خودت عکس میگرفتی فهمیدی درد من از ...

منم یه زمانی دورم شلوغ بود ولی همدم نه خدا معجزه میکنه صبر کن🌹

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

ببین من 3سال ازدواج کردم سال اول اصلا شوهرم انگار نه انگار، سال قبلم 4تا دونه رولت گرفت به عنوان کیک تولد امسالم اسباب کشی داریم از 1ماه قبل داره میگه دستم خالیه.من الان چند ساله خودم برای خودم کادو میخرم و خودم خودم رو خوشحال میکنم

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
خردادی جون تولدت مبارک.بیخیال دنیا منم هفته دیگ تولدمه ولی از هیچ کس توقعی ندارم هر کسی یجور اخلاقی ...

تولد تو هم مبارک مهربون ولی من وقتی دوستم یه دسته گل خرید توقع داشتم یه شاخشو بده به من یا خواهرم یه عکس ارم بگیره یا مامانم پیشم باشه بهم یه کادو بده یا بابام یکم باهام خوب برخورد کنه یا دوستم به خاطر کادو تولد ندادن بهونه برام نیاره یا عشقم اینجوری مسخرم نکنه

ببین من 3سال ازدواج کردم سال اول اصلا شوهرم انگار نه انگار، سال قبلم 4تا دونه رولت گرفت به عنوان کیک ...

زهرا جون من بیشتز اتفاقای سال گذشته خستم کرده و افسردم و روحیم رو کامل باختم چون خیلی چند وقته سختی کشیذم شاید واسه همین زود رنج شدم

2706