2410
2553
عنوان

تولدم

286 بازدید | 48 پست

امروز تولدم بود دوست صمیمیم دیروز یه کیک گرفت اورد کافه خوشحالم کرد کادویی نداد کسی بهم منم توقعی نداشتم دوستای صمیمیم دعوت کردم برای امشب کافه نیومد یکیشون یکی دیگه هم گفت کسلم گفتم بیا گفت کادو نگرفتم من گفتم برام مهم نیست بیا ظهرم خواهرم بهش گفتم میای با کیکم یه عکس ازم بگیری گفت نه گفتم پس مامان بگیره رفتم حمام با شوق و ذوق اومذم بیرون کارم کردم زود عکس بگیرم مامانم گفت من دارم میرم بیرون خواهرمم یه موضوع الکی پیدا کرد داد زد سرم و کتک کاری راه انداخت منم از اشک همه ارایشم خراب شد اخرم هیچ کسی حتی ازم عکس نگرفت دیگه رفتم کافه دوستام حتی برام یه گل نگرفتن باهامم حرف نزدن فقط دختر عمم برام یه اسپری و بولوز خرید کسی هم که دوسش دارم پی امم سین کرد جواب نداد بذم زود خداحافظی کردن رفتن حتی دوستم حوصلش نشد ازم عکس بگیره مامانمو خواهرمم حتی بهم هدیه ندادن بابامم زنگ زد بهم گفت تویی یا خواهرت گفتم صدا منه بد گفت تولدت مبارک با سردی قطع کرد. خیلی دلم شکسته خیلی روم فشاره فقط اینجارو دارم واسه درد و دل 

اوووو منم تو خونمون هیشکی حوصله نداره از من عکس بگیره چون من ۱۹۳۸۴۷۲۸۸۳۸۵۷۳تا عکس میگیرم....ناراحت ن ...

من فقط میخواستم لباس خوشکلم رو بپوشم یه عکس ازم بگیرن توقعی نداشتم که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودت گوشی رو میزاشتی رو یه چیزی عکس میگرفتی... خانواده ها الان اصلا تولد براشون مهم نیست تازگی ها.. منم تا خونه مامانم اینا بودم این اواخر براشون مهم نبود اصلا فقط یه کیک میگرفتن باهم می‌خوردیم همین.. 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2456
عزیزم خودت گوشی رو میزاشتی رو یه چیزی عکس میگرفتی... خانواده ها الان اصلا تولد براشون مهم نیست تازگی ...

نه اخه دعوا شده بود بزن بزن اصلا وقت نکردم عکس بگیرم فقط مامانمو خواهرم جدا میکردم

نه اخه دعوا شده بود بزن بزن اصلا وقت نکردم عکس بگیرم فقط مامانمو خواهرم جدا میکردم

وااااا مامان و خواهرت همو میزدن؟ 

2714

خودت برا خودت تو این اوضاع کرونا تولد گرفتی تو کافه 😐 منم بودم نمیومدم 😉 ناراحتی نداره خودت برا خودت درست کردی حالام طلبکاری 😁😁

شوخی کردم به دل نگیر بیخیال سعی کن این مسائل رو برا خودت گنده نکنی که تو ذوقت نخوره. ولی انصافا عکسو باید ازت میگرفت 

چیز میز پرت میکردن سمت هم خواهرمممم داد میزد 

ولش کن بابا.. بعدم تو این کرونا خب دوستات نمیخواستن کادو بدن و کافه بیان.. بیخیال بد موقع گفتی حالا فردا خودت یه کیک درست کن یه تولد خودمونی بگیر شب 

خودت برا خودت تو این اوضاع کرونا تولد گرفتی تو کافه 😐 منم بودم نمیومدم 😉 ناراحتی نداره خودت برا خو ...

عزیزم ما وضعیت سفیدیم همه همجا میرن بعدم من فقط ۳ نفر دعوت کردم که هر روز بیرون و کافه هستن اصلا نیان به درک عکسم نگیرن ازم من دلم میخواد دیگه بمیرم 

2706