2737
2734

من شوهر ندارم ولی گاها مشکل از طرف خود زنه همون اول کار نباید زیاد به مرد رو داد که کار به اینجا کشید دوبار دیدی اخلاق نداره همون اول بهش میتوپیدی اوهو منو واسه همبستری گرفتی فقط انگار اگر همون اول کار نونتو بچسبونی به تنور اون فک میکنه این جدی بودن واقعا اخلاقته و خودشو درس میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوایل خوب بود دوستای عوضبش بردن تو کار هرزه ها و زنای خیابونی اینم از خدا خواسته 

وای چقدر بدددد... منم بعضی اوقات دلهره میگیرم بابت این چیزا. شوهرم ۴۵ روز سرکاره و ۱۵ روز خونه. میترسم منحرفش کنن

خدایا خودت کمک کن...
2738
چقدر ببببد. چراااا

کلا شخصیتش این جوریه   ببین خیلی مرد خوبیه خیلی به فکر خانواده ست و زحمت کشه  ولی محبت بلد نیست از اول هم همین جوری بود  الان ۱۰ ساله  خیلی هم باهاش حرف زدم من احساس میکنم خودش خیلی دوست داره طبق میل من باشه چون برای من و دخترم خیلی زحمت میکشه ولی دیگه نمیتونه یاد بگیره 

پس اگه دنبال این کاراست همون بهتر که رابطه نداشته باشید خدای نکرده مریض نشی😟

اره منم از خدامه رابطه نداشته باشمم خدا رو شکر نیازیم ندارم ولی خوب گاهی دلم بدجوری یه بغل با عشق میخواد

2706