2410
2553

چه سخت...باهاش حرف بزن بگو این رفتارت ازارم میده ولی نه با دعوا

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من حتی تو تخت خوتبم نمیاد باهام ، نزدیک دو ساله شاید دوبار رابطه داشتیم که اونم وسطش نتونست و... با هزار نفره من براش جذابیتی ندارم نمیتونه باهام رابطه داشته باشه

ظهر میخابه. شب میخابه من بیچاره بابچه کوچیک اسیرم بیدارم اصلا خل شدم ازبی خوابی حتی ازشب و تاریکیش میترسم‌همش فک‌میکنم صداهاناجورمیاد نمیتونم الان ک بچه خوابه بخابم بعداین اقا همه چیزش اوکی و کمکم ک‌نمیده محبتشم فقط مختص خودشه و بمن میگ‌توچقد غرمیزنی و فلان

2714

وااای نه مگه بدتر از این هم برای زن هست خداروشکر این اخلاق رو نداره آدم خیلی حس بد بهش دست میده

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
من حتی تو تخت خوتبم نمیاد باهام ، نزدیک دو ساله شاید دوبار رابطه داشتیم که اونم وسطش نتونست و... با ...

میتونم بپرسم به چه دلیل دارین باهم زندگی میکنید؟بچه داری؟

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
من حتی تو تخت خوتبم نمیاد باهام ، نزدیک دو ساله شاید دوبار رابطه داشتیم که اونم وسطش نتونست و... با ...

اخیییی... اخه چرا؟ 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2706