2733
2734
عنوان

خوابم نمیبرههه

613 بازدید | 106 پست

بچه ها بیاید ی سوال دارم 😁شوهرای شما هم تو دوران عقد میل جنسیشون زیاده؟امروز شوهرم اومد دنبالم بعد منو برد خونشون هیچکس نبود 😁قبلش بش گفتم برام بستنی بخر رفتم خونه نشستم بستنیمو بخورم اصن نذاشت بستنیمو بخورم بدنم کبود شد انقد بزور گرفته بود😁بش میگم مهلت بده بابا میگه اخه تقصیر خودته خیلی نسبت بهت کشش دارم،بنظرتون بعد ازدواجم همینقدر میل دارن یا بعد کم میشه عظششپن من ک پلم میخواد خمیشه نسبت بهم میل داشته باشه 

و خدای که به شدت کافیست 😊

اسی اینجا رو تاپیکای اینجوری خیلی حساسن سنگر بگیر

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم خیار بردارم برم 😐

من موزمو برداشتم😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
جدی 😁😁😁

یس

2738
عه میگم هرچی دنبالش گشتم نبود آها بخور نوش جونت بریم تایپک بعدی پس😂

دست منه🍌بریم تاپیک بعدی من خیار برمیدارم ت موز بردار

یا خدا چیکار کنم 😁

سنگر بگیر مظلومانه دفاع کن😂

نامزد منم همینطوره مهم نیس اگرم بعد ازدواج اینجوری نباشه 

اخه خیلی خوبه ک باشه ادم حس خوبی بش دست میده وقتی ببینه طرفش بش میل داره 

و خدای که به شدت کافیست 😊
2706