2737
2734
عنوان

خوابم نمیبرههه

613 بازدید | 106 پست

بچه ها بیاید ی سوال دارم 😁شوهرای شما هم تو دوران عقد میل جنسیشون زیاده؟امروز شوهرم اومد دنبالم بعد منو برد خونشون هیچکس نبود 😁قبلش بش گفتم برام بستنی بخر رفتم خونه نشستم بستنیمو بخورم اصن نذاشت بستنیمو بخورم بدنم کبود شد انقد بزور گرفته بود😁بش میگم مهلت بده بابا میگه اخه تقصیر خودته خیلی نسبت بهت کشش دارم،بنظرتون بعد ازدواجم همینقدر میل دارن یا بعد کم میشه عظششپن من ک پلم میخواد خمیشه نسبت بهم میل داشته باشه 

و خدای که به شدت کافیست 😊

اسی اینجا رو تاپیکای اینجوری خیلی حساسن سنگر بگیر

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اومدم خیار بردارم برم 😐

من موزمو برداشتم😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731
جدی 😁😁😁

یس

2738
عه میگم هرچی دنبالش گشتم نبود آها بخور نوش جونت بریم تایپک بعدی پس😂

دست منه🍌بریم تاپیک بعدی من خیار برمیدارم ت موز بردار

یا خدا چیکار کنم 😁

سنگر بگیر مظلومانه دفاع کن😂

نامزد منم همینطوره مهم نیس اگرم بعد ازدواج اینجوری نباشه 

اخه خیلی خوبه ک باشه ادم حس خوبی بش دست میده وقتی ببینه طرفش بش میل داره 

و خدای که به شدت کافیست 😊
2706