2737
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته، خیلی شکسته، انگار یکی قلبمو چنگ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 48 پست
 نه تازه عروس نیستم روزای اول عقدمون مرد رویاها هرچی میگذره بدتر میشه از شانس من

طبیعیه که شور و حرارت اولها رو نداشته باشن منظورم اینه که تجربیات و سختیهایی که با هم از سر میگذرونین باعث میشه عاقلتر و سر به راهتر بشن البته ایشالا که بشن و ایشالا که ما هم تا اونموقع به فنا نرفته باشیم

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=138958988]شوهره من روز خاستگاری زر زد که من کاملا مستقلم، تنها چیزی که ازش ندیدم استقلال فکری ...

خخخخ 

من چند سالی بود خانوم بودم، الان واقعا قاطی کردم

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
خخخخ  من چند سالی بود خانوم بودم، الان واقعا قاطی کردم

من این دوران قاطی کردن رو هم رد کردم الان بی حسم داغون و از دست رفته برام دعا کنین

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
2728