2726

باردارم ۳۵ هفته

دلم نمیخواد به همسرم حتی نگاه کنم،نفرت دارم

نمیدونم واقعا از کارای بدشه یا افسردگی منه؟

با همسرمو و مادر پدرم یه هفته واسه انجام یه کار فوری واسه ویلای من مجبوری رفتیم شمال که روز بعدش مادرشوهرو مدر شوهرمم بی خبر اومدن...

چشمتون روز بد نبینه مادر شوهرم اونچه باید از حرف بد رو به من زد،همسرمم کاملا ازش دفاع کرد و پشتش در اومد،

و منیو که دو ساله لال مونی گرفتم و هیچی نگفتمو محکوم کرد🥺

حرفاشونو میگم توروخدا بگید اینهمه ناراحتیم طبیعیه؟

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

اگه از دوسال پیش اینطوری ناراحتی نه طبیعی نیس

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

قبل از اومدنشون با مامانم اینا رفته بودیم ویلای اونا که ۱۰ بار غر زد که اینا اومدن کثیف کردن در صورتیکه ویلارو شوهرم مثل گل کرده بود

من هیچی نگفتم، انگار حرفشو نشنیدم

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرویس بهداشتیه حیاطشون کثیف شده بود ده بار غر زد اینا با کفش بیرون رفتن باز من هیچی نگفتم

سر نهار برگشته میگه دختر دوستمون که مرد ۸ ماهه حامله بود، سر قبر باباش زجه میزد بابا پاشو سیسمونیه منو بده

حالا جالبه که من سیسمونی از مامانم نگرفتمو ۸ ماهه حامله ام

خب همسرتون همیشه همینجوری رفتارمیکنن؟ یا الان اینجوری شدن؟

اوصولا طرف ننه بابا و خواهرشه

اما فکر نمیکردم تو ماه ۸ بارداریمم باز خودشو بزنه به نفهمی

عجب..حالا شما خودتو ناراحت نکن بیتوجه باش به کاراشون شاید از رو رفتن😐

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
انگار این متنو  من نوشتم حرف دلمه  دوست دارم بمیرم خودمم ی کارای بدی کردم به خودم نرسیدم ...

منم داغون و تنهام

نه گلی تقصیر تو نیست مرد که نامرد باشه اینطور میشه من از همه اطرافیانم بهترم به خودم اهمیت میدم زیبایی و خوش اندامی و و جوونی نقطه ضعفمه دست خودم نیست فوبیای پیر شدن دارم همه کار هم میکنم تا خودم رو تو بهترین حالتم حفظ کنم خیلیها بهم گفتن که خوش به حالت و رمز و رموزت رو به ما هم یاد بده ولی شوهرم....😢

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی

بعد مادرش سر شام برگشته میگه دخترام خیلی خوبن و از همه بهترن و پسرام بهترینن تو کره زمین و خودم بهترینم و 

بعد رو کرده به شوهره من میگه مسرت به خوبیه خودت نمیشه

بعید میدونم، 

شاید به خودت بره خوب شه وگرنه که هیچی

منم دیگه داغ کردم گفتم شما بچه من بدنیا نیومده باهاش عناد دارید و چشم دیدنشو ندارید و ...

خیلی عصبانی شدم از سر سفره بلند شدم

حالا شوهرم میگه مقصر تویی مادرمو تحریک میکنی

داشتی ظرف میشستی برا خودت شعر خوندی مادرم خوشش نمیاد

عجب..حالا شما خودتو ناراحت نکن بیتوجه باش به کاراشون شاید از رو رفتن😐

شما بخون کارای زشتشونو اینا از رو برو نیستن

منم داغون و تنهام نه گلی تقصیر تو نیست مرد که نامرد باشه اینطور میشه من از همه اطرافیانم بهترم به خ ...

دیوونه شدم از دستش هیچ کمکی نمیکنه میاد از سرکار به ما حتی نگاهم نمیکنه حرف نمیزنه  فقط در مواقعی که ی کار بدی کنم غز میزنه که چرا اینکارو نکردی منم خیلی جوونم  دیگه خسته شدم احتیاج به محبت دارم

بعد با شوهرم بحث کردم میگه از این ببعد با مادرم میام شمال نه با تو

مقصر همه چیز تویی

امروزم سر سفره جلو پدر مادرم میگه از این ببعد من یه هفته ای میام شمال

منم گفتم من کارم شروع بشه نمیتونیم تو جمع میگه بشین تو خونه بچتو نگه دار با تو نمیام

2706