2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته، خیلی شکسته، انگار یکی قلبمو چنگ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 48 پست
 همشون همین جورین اصلاً یه آدم دیگه میشه مامانش که میبینه به ما چشم غره میره الکی خواستیم بریم ...

مادر شوهره منم از اول بی تعارف رفت نشست جلو، از دفعه بعد منم بی تعارف رفتم نشستم جلو، به شوهرمم گفتم ننه ت بشینه جلو من سوار ماشین نمیشم

از این ببعدم باهاش شمال نمیرم با ننه اش بره،منو میبره ننه هه ام میاد کوفتم کنه،

مگه خرم؟

تو خونه بشینم اعصابم راحت تره

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

شوهرت بی شعوره.

مادر یه جایگاه داره

زن و بچه هم جایگاه دیگه

اینکه میگه دیگه با تو نمیام شمال.خیلی زشته.انگار شما غریبه ای.نمیدونم شایدم داره برای سفرهای مجردی و با دوستاش حادا رو صاف میکنه ....

مادرشم خره.

الان مراحل حساسی هستی،سعی کن تقویت. کنی خودتو.

بزار بچه دنیا بیاد دهن همشونو سرویس کن

مثلا نزار ننش بچه رو زیاد بغل کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم چقدر ناراحت و عصباني هستي  چند تا نفس عميق بكش ،بچه گناه داره  حيف از ارامش خودت ك ...

داغونم بیچاره بچم

این چند روز شوهرم تو کونه مادرش بود

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
منم یه بار زدم تو روی شوهرم گفتم مثل تو که هزار تا نیاز داری، منم نیاز به محبت دارم، فردا دیدی خیانت ...

نه هیچ وقت نگو که ممکنه خیانت کنی.

مردا پررو وقیح تر میشن.

به قولی خودتو خراب نکن.

2728
درکت میکنم به نظرم تازه عروسی نگران نباش آقایون هر چی بگذره بهتر میشن ولی خب ما رو  پیر میکنن ه ...

نه تازه عروس نیستم روزای اول عقدمون مرد رویاها هرچی میگذره بدتر میشه از شانس من

شوهرت بی شعوره. مادر یه جایگاه داره زن و بچه هم جایگاه دیگه اینکه میگه دیگه با تو نمیام شمال.خیلی ...

ننه هه از الان انگار بچه من حقشو خورده

بدنیا بیاد که دیگه هیچی

با هر خری میخواد بره، بره به درک

منم ویلا دارم، ماشین دارم ، دوستامو و خواهرام و خانوادمو پر میکنم میرم شمال ببین به کی بیشتر خوش میگذره،

به اون با اون مادره ذهن بستش، یا به منو دوستای ولم!!!!

مادر شوهره منم از اول بی تعارف رفت نشست جلو، از دفعه بعد منم بی تعارف رفتم نشستم جلو، به شوهرمم گفتم ...

من خجالت می کشم اخه مادرش زنه بدی نیست این با گوجه خوریاش باعث میشه من حساس شم اصلا مادرش به فکر اومدن با نیست این ول نمیکنه

2740
داغونم بیچاره بچم این چند روز شوهرم تو کونه مادرش بود

اجی

بزار هر چی میخاد بره شیر مامانشو بخوره.

تو صبر کن ..اللن بچه حس میکنه

عصبی نشو.بزار اونم حرص نخوره

مادرایی که عصبی مشن بچشون کولیک شدید میگیره

یکم صبر کن به موقع حالشونو بگیر.

بیشعورن دیگه.

نه تازه عروس نیستم روزای اول عقدمون مرد رویاها هرچی میگذره بدتر میشه از شانس من

شوهره من روز خاستگاری زر زد که من کاملا مستقلم،

تنها چیزی که ازش ندیدم استقلال فکری بود بچه ننه،

قد خر بابام سن داره و تحصیلات ، به ننه ش میرسه شعورش میشه در حد گاو

اجی بزار هر چی میخاد بره شیر مامانشو بخوره. تو صبر کن ..اللن بچه حس میکنه عصبی نشو.بزار اونم حرص ...

برا بچم خیلی دعا کن، شوهرمو که بدبختش میکنم، فقط بچم به سلامت بدنیا بیاد

[QUOTE=138958988]شوهره من روز خاستگاری زر زد که من کاملا مستقلم، تنها چیزی که ازش ندیدم استقلال فکری بود بچه ننه، ق ...[/QUOTخخخ درست میشه ایشاالله هی به خودم میگم دیگه مهربون شم خانم شم بعد یکاری میکنه انی روی سگم بزنه بالا 

من خجالت می کشم اخه مادرش زنه بدی نیست این با گوجه خوریاش باعث میشه من حساس شم اصلا مادرش به فکر اوم ...

مادر شوهرم انگار من هووشم

نه هیچ وقت نگو که ممکنه خیانت کنی. مردا پررو وقیح تر میشن. به قولی خودتو خراب نکن.

تا پامو کج بذارم آقا تهدیدش خیانته،

غلط کرده،

شوهره من از این وقیح تر نمیشه

خیالت راحت، مک نیاز به محبت دارم باید بفهمه

2706