2733
2739
عنوان

حال دلتون چطوره؟ امشب از حال دلتون بگید....میکائیل

| مشاهده متن کامل بحث + 18429 بازدید | 999 پست
چقدر شخصیت شما برام جالبه تصور میکردم شما خیلی نازپرورده هستین و مشکلی ندارین تو زندگی 

انسان تا سختی نکشه طعم زندگی رو درک نمیکنه..ما اومدیم با سختیا خودمون رو رشد بدیم...بیاییم بیشتر نگاه کنیم تا که فکرکنیم

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...
انسان تا سختی نکشه طعم زندگی رو درک نمیکنه..ما اومدیم با سختیا خودمون رو رشد بدیم...بیاییم بیشتر نگا ...

درسته

ممنونم که حرفامو خوندین و کمکم کردین🌸

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@دختررویاها    

آجی قشنگم نمیتونم اسم واقعیمو بهت بگم شرمنده ولی میشناسی منو😁😍

نمیدونم این تاپیکو خوندی یا نه ولی حیفم اومد صدات نکنم دوست دارم تو هم حس خوب این تاپیک و انرژی مثبتشو حس کنی❤🌸

متن استارترو بخون سرشار از حسای قشنگه😊❤

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2742
نمیخواین تاپیک جدید بزنین؟😀 تاپیک نظرسنجیتونو دیدم واقعا آدم خجالت میکشه از طرز صحبت بعضی از خانوم ...

چی بگم والا

ینی میشه؟ میشه یه روز بتونم خودمو نجات بدم و مشکلاتمو انقدر بزرگ نبینم؟😞 آرزومه یه روز یکی مثل شم ...

درست مثل من

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2740
خدا برای من‌کاری نمیکنه هیچوقت

چون بندگان من درباره من از تو بپرسند، بگو که من نزدیکم و به ندای کسی که مرا بخواند، پاسخ می‌دهم
بقره/۱۸۶

متنت خوب بود ممنون 

حال دلم خیلی خرابه 

دنبال یک روش برای خودکشی هستم که به صورت مرگ طبیعی جلوه کنه

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
ممنونم..درکنار هم محبت کنیم

ببخشید معنی امضات چیه ؟

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
متنت خوب بود ممنون  حال دلم خیلی خرابه  دنبال یک روش برای خودکشی هستم که به صورت مرگ طبی ...

این زندگی به عشق شما نیاز داره..دنیا انقدرا بد نیست..شما خیلی باارزش هستید..

2706