2410
2716

سلام...من میکائیلم..خواهشا همه این متن رو تاآخربخونن ..منی که دارم الان واستون تایپ میکنم بعد از 18سال با خواهری که با من دوقلو هست به دنیا اومدیم....مادر من سواد نداره اما گفته ک وقتی ما رو از خدا میخواسته با شکوفه های درخت تو حیاطمون هم حرف میزده... مادرم از دعاهاش برام گفته و به من درس صبر رو آموخته....

میدونید گاهی باید صبر کرد گاهی قراره ما احترام بزاریم به خدا....ما یک نقطه از زندگیمون رو میبینیم اما خدا کل زندگیمون رو میبینه پس خدا بهترینا رو نصیبمون میکنه به زمان خودش اما چه کنم که ما بی طاقتیم.....

بچه ها یک نفر گاهی دوسال زندگی میکنه که به اندازه صدسال می ارزه و گاهی یک نفر صدسال زندگی میکنه ک به خودش نگاه ک میکنه میبینه دوسال هم زندگی نکرده....

مهم نیست چقدر درس میخونید چقدرکارمیکنید کی ازدواج میکنید کی بچه دار میشید مهم اینه چقدر زندگی میکنید....مهم همین احترام هاست..احترام به خودمون به خدامون....این زندگی میگذره اما عشق از شما نمیگذره...تا زمان از دست نرفته عشق بورزید و محبت کنید..دنیا ارزش غصه خوردن رو نداره ...هوای خودتون رو داشته باشید.....

خدا جوری کمکتون میکنه و به وقتش میاد که حتی فکرشم نمیکنید چون خدا فراتر از فکر و تصوره

اصْبِرْ عَلَى طَاعَةِ اللَّهِ وَ اصْبِرْ عَنْ مَعَاصِي اللَّهِ فَإِنَّمَا الدُّنْيَا سَاعَةٌ فَمَا مَضَى مِنْهَا فَلَيْسَ تَجِدُ لَهُ سُرُوراً وَ لَا حُزْناً وَ مَا لَمْ يَأْتِ مِنْهَا فَلَيْسَ تَعْرِفُهُ فَاصْبِرْ عَلَى تِلْكَ السَّاعَةِ الَّتِي أَنْتَ فِيهَا فَكَأَنَّكَ قَدِ اغْتَبَطْت‏

بر طاعت خدا صبر كن و در ترك معاصى او شكيبا باش ؛ زيرا دنيا لحظه اى بيش نيست . آنچه گذشته جاى شادى و غم ندارد و از آنچه نيامده نيز خبرى ندارى . پس لحظه اى را كه در آن به سر مى برى ، صبور باش چنان كه گويى خوشبخت و خوشحالى❤

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خوب بود

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
2706