2737
2739

امروز پا گشا خونه عمه شوهرم دعوت بودیم...

شوهرم مبلاشونم درست کرد بعد بدون اینکه به من بگه یهو رفت ۱ساعت بعدش اومد 

بهش پبام دادم نبود گفتم کجایی پیش پسر عمم محل کارش 

گفتم زود بیا گفت چشم منم گفتمو چشمو کوفت

اومد با پسر عمش گفت چرا ناراحتی بخدا زنگ زد گفت بیا دنبالم نتونستم بگم نه منم جلوی همه بهش گفتم لطفا صداتو نشنوم اومد دستمو بگیره دستشو پرت کردم اونور...

خیلی ناراحتم الان واقعا اخلاقم زشت بود عمشم برگشت گفت خب اگه زنت خوشش نمیاد ببرش پیش مامان باباش حتما دلش تنگ شده من هیچی نگفتم شوهرم گفت تقصیر منه...از دست من ناراحته 

الان فکر میکنم کار بدی کردم 

رفتنی کیفم دستش بود همیشه اون کیفمو میگیره بعد شوهر عمش گفت این همه عمر کردم کیف هیچکسو دستم نگرفتم شوهرم گفت من خودم گفتم کیفشو بده به من چادر سرش میکنه نمیخام سختش بشه

ولی من تا برسم خونه ۱کلمه ام حرف نزدم باهاش الانم پیام میده جوابشو میدم ولی نمیدونم چرا نمیتونم معذرتخواهی کنم البته اون اصلا به روم نیورد حتی کل راه میخاست از دلم در بیاره😭

میترسم معذرتخواهی کنم پرو بشه...ناراحت شدم چون بدون اینکه به من بگه رفت 

خـدایی کـه بـه شـدت کـافیـست💫

معذرت خواهی کن خو😐

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

خیلی رفتارت زشت بوده... 

هیچوقت نبابد ناراحتی و دعواتونو جلو کسی ببرید

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشتباه کردی خیلیم اشتباه کردی

شوهرت با تو این رفتارو میکرد چی میکردی

حتما زنگ بزن معذرت خاهی کن

مشکلاتتم توی خونه ی خودت حل کن نه خونه ی بقیه که حرف بزاری تو دهنشون

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
2740

ببخشیدا ولی کارتون خیلی زشت و بچگانه بود

غرور شوهرتونو جلوی خونادش خورد کردید

زود تند ازش عذرخواهی کنید😊

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱
نمیتونم

بتون.عه

کارت خیلی بد بود.حداقل جلو بقیه اینکارو نمیکردی دیگه.

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2706