2733
2739

من دوستای عزیزموتوی نینی سایت صاف کردم میدونم چقد ناله چقد گریه زاری.شماهام هی دلداری و اینا. حالا این سری اومدم یه چیزی براتون تعریف کنم.

یه آقایی بهم پیشنهاد داده قرار بذاریم که من کرک و پرم ریخت. خیییییلی خوبه خیییییلیییییی. البته از نظر من خیلی خوبه نظر بقیه رو نمیدونم. تو این چندماه سه چهار مورد پیش اومده بود افراد دیگه یکم ابراز علاقه کنن من اون موقع هم حالم بد بود هم واقعا حالت تهوع میگرفتم چون باورم نمیشد طلاق گرفتم و این چیزا داره واسم پیش میاد. مورداام همچین خوب نبودن.

این آقا اولا که نمیدونه من جدا شدم.اگه بخوام برم سر قرار حتما باید بهش بگم.  دوما که من اصلاااااااااا هیچ رقمه اعتماد به نفسشو ندارم. تو این سالا خیلی له و لورده شده اعتماد به نفسم‌. اصلا به دیدنش فکر میکنم میگم نه من خوب نیستم یه سال باشگاه برم موهامم بلند شه ال کنم بل کنم بعد.

بعد تازه اصلا شدنی نیست چون این یه دوستی جدی میخواد. و من!!! اگر تا الان مجرد بودم با کله قبول میکردم ولی این اسم مطلقه که روی من اومده حالمو داره به هم میزنه و میدونم که هزارتا چیزو باید رعایت کنم. رابطه و سفر و مهمونی خبری نیست.این محدودیتا رو واسه خودم گذاشتم. پس دوستی با این آقا کنسله. ولی چقد حیف !!!! خیلی آدم حسابیه. اومدم هم پز بدم 😂😂😂 هم خیلی بیشعوری بود نک‌و ناله هامو بگم اینا رو نگم. آقا میگم خیلی خفنه یه چیز میگم یه چیز میشنوین. به قول حبیب حالا چراااا من؟؟؟؟!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه هوس میخادت وابستت ک کرد میذاره میره 

دقیقا 

ازش رابطه میخاد وگرنه میومد خاستگاریش

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2738

چرا عزیزم،خب باهاش دوست بشو،چرا خودت میخوای محدود کنی؟که چی؟چون مطلقه ی؟واقعا مسخرس،بیخیال،دنیا دو روزه،قبول کن

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

عزيزم به جاي طرف مقابل تصميم نگير تو همه شرايطتو بهش بگو حتي خط قرمزات بزار خودش تصميم بگيره اينجوري بعدا حسرت نميخوري....خودتو دست كم نگير حتما يچيزي ديده كه اومده سمتت....انشالله باهركس صلاحته خوشبخت بشي

عمري دگر ببايد بعد از وفات مارا                                                              كاين عمر طي نموديم اندر اميدواري

برو سر قرار ، نگران خودت نباش . این درد رو نمیشه تنهایی تحمل کرد . منم جدا شدم حالم اوایل عین تو بود . اولش قبل اینکه وابسته شی بگو رک همه چیو و خلاص . ولی خوب ریسکه دیگه ارتباط دوستی . 

منم با یکی دارم تموم میکنم دارم دق میکنم خیلی دوسش داشتم یهو سرد شد چهار روزه ازش خبری نیست . دلم واسش پرپر میزنه ولی غرورم نمیذاره زنگ بزنم . انقد تحت فشارم که پنج روز زودتر پریود شدم. 

هیچ  
تازه یه کمم ک این خانم گندش کرده براخودش راحترب هدفش میرسه...

دقیقا....

غیر مستقیم مخشو زده 

این الان فکر میکنه اون نمیدونه مطلقست 

درحالیکه سر قرار مطمعنم اون اقا برمیگرده میگه من میدونستمو برام مهم نیستاینم کلی خوشحال میشه حالا ببین کی گفتم

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
چرا عزیزم،خب باهاش دوست بشو،چرا خودت میخوای محدود کنی؟که چی؟چون مطلقه ی؟واقعا مسخرس،بیخیال،دنیا دو ر ...

الان که زوده  گاش این مورد مثلا سال دیگه برام پیش بیاد منم یکم‌خودمو پیدا کنم

2706