2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

يه بار تو دوران نامزدي پيش همسرم دراز كشيده بوديم تختمون هم ارتفاع داش بعد داداشم فك نميكرد تو اتاق كسي باشه (يني نميدونس نامزدت خونمونه)بعد در اتاق رو محكم باز كرد من هول كردم خودمو پرت كردم كف زمين هم پاركت بود خودمم لاغر صداي شكستن استخونام رو شنيدم  قشنگ مثه اينكه داشتن بمب زده بودن منم شيرجه زده بودم پناه بگيرم

خب بگو تباه اينكار ضايه تر بود كه🥴🥴

من و شوهرم قبل ازدواج دوست بودیم باهم و این ماجرا رو کسی نمیدونست. البته متوجه شدن ولی نفهمیدن از کی و چند وقته ک باهم دوستیم. شوهرم بخاطر کارش تو شهرما بود و خانوادش ی شهر دگ بودن.اینجا با یکی از دوستاش خونه داشت. ی سری ی میز تی وی دیدم شبیه میز تی وی خونه مجردی شوهرم.جلو خانوادش گفتم عه ببین این شبیه میز تی وی خونه قبلیته😁😁باباش و مامانش ک مات و مبهوت نگا میکردن من و

يه روز داشتیم گوشت بسته بندی میکردیم همسری خورد میکرد من کیسه فریزر آماده میکردم بذاریم فریزر  ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
2706