2733
2734
پاهاتم‌ناخن مصنوعی داشت؟😳

عاره😭😭خیلی کار احمقانه ای بود

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
😁😁 راستشو بخوای... دلم میسوزه میبینم بچه های دبیرستانی و دانشجومون فارسی رو اشتباه میتویسن😙

اصلاهواسم نبودالان ک کلادیگ همه چیوقاطی پاتی مینویسن

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
آره چیکارش کنم

انقد بدم میاد از این دستمال مسمال. مامان من دوخت گذاشت تو جهازم. ولی گفتم هرگز به کسی نمیدم. البته مادرشوهرم اصلا پی این چیزها نبود خدا رو شکر. گفتم اگر چنین داستان‌هایی باشه حتما طلاق 

2740
شب عروسی شوهرم بعد اینکه سنجاق موهامو باز کرد از خستگی بی هوش شده بود  من ارایشمو پاک کردم و ی ...

خب فرداشبش چیشد

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
وای چراااا؟ من ندیدم تاحالا😦

مثلا میخاس سنگ‌تموم بزاره ارایشگاه😂رو بازومم نقش و نگار کشید البته من ۱۴ سال پیش عروسی کردم

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
انقد بدم میاد از این دستمال مسمال. مامان من دوخت گذاشت تو جهازم. ولی گفتم هرگز به کسی نمیدم. البته م ...

نه من مادرشوهرم و دوتا خواهرشوهرام قشنگ پارچه رو باز کردن

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤تیکر کنکورمه😍
2706