2733
2739
۸۰

آخر اسفند 1401 برای 80 نفر مراسم عقد و عروسی همزمان و توی خونه برگزار کردیم

هزینه کل شد 300 تومن

البته با احتساب آرایشگاه، آتلیه و لباس

در واقع تمام هزینه ها

تمام مراسم رو هم با یه تیم تشریفات قرارداد بستیم و اونها برگزار کردند که از نتیجه کارشون رضایت داشتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونستم اینقدر زیاا میشه فکر میکردم ته تهش میشه ۲۰ تومن😅

خب میتونی توی تالار نگیری 

میتونی دی جی فقط برای اهنگ گذاشتن بیاری و رقص نور اینا نیاره 

در این صورت هزینه ها کاهش پیدا میکنه در کل بخوای سالن بگیری هزینت زیاده 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

خب میمونه شام و میوه،شیرینی

شامم بستگی داره از کجا تهیه کنید شهر ما غذای نسبتاً خوب و معقول ۵۰۰ تومنه که برا ۸۰ نفر حساب کنی۴۰ میلیون میوه و شیرینی هم ۱۵ میلیون 

ورودیه سالن هم باز بستگی داره 

میانِ‌هَمِه‌گَشتَمُ‌ عاشِق نَشُدَم‌مَن! طُ چِ‌بودی‌کِ‌تورا‌دیدَمُ‌دیوانِه‌شُدَم‌مَن..❥︎シ︎️
2731
آخر اسفند 1401 برای 80 نفر مراسم عقد و عروسی همزمان و توی خونه برگزار کردیم هزینه کل شد 300 تومن ا ...

عقد و عروسیمون جداست 

واسه عقد حس میکنم بار زیادی رو دوش ماست اگ این همه بحایم هزینه بدیم نمیدونم چجوری بقیه عروس میشن با این همه هزینه

جاست الان
نمیدونم چیکار کنم ارزون تر در بیاد هر جا زنگ زدم قیمت غذاش فقط ۳۰ تومن شد خیلی زیاده

خودتون درست کنید

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2CvoHqkpuERwf6k5AEoJ_hviFD18uz1uUU2RLuTc7SYI-hA/viewform?usp=sf_link

با سلام، پرسشنامه حاضر مربوط به پایان‌نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خانواده و با هدف شناسایی عوامل تاثیرگذار در زندگی زوجین است.

زمان تقریبی پرکردن این پرسشنامه ۱۵ دقیقه است؛ اگر متاهل هستید و با همسر خود زندگی می‌کنید می‌توانید با پاسخ به سوالات این پرسشنامه، مارا در این پژوهش یاری فرمایید.

کلیه اطلاعات و پاسخ‌های شما نزد محقق،محرمانه باقی خواهد ماند و شما به صورت کاملا ناشناس در این پژوهش شرکت خواهید کرد.

با سپاس و احترام

نمیدونم چیکار کنم ارزون تر در بیاد هر جا زنگ زدم قیمت غذاش فقط ۳۰ تومن شد خیلی زیاده

خب میتونید جشن رو بعد از ظهر تو سالن بگیرید فقط با میوه و شیرینی و آبمیوه پذیرایی کنید و  اقوام درجه یک خانواده داماد و خانواده خودتون شام بیان منزل شما 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
عقد و عروسیمون جداست  واسه عقد حس میکنم بار زیادی رو دوش ماست اگ این همه بحایم هزینه بدیم نمید ...

غذای بلهبرون منو خانواده شوهرم درست کردن البته مواد اولیه از خودم بود

تو خونه برگزار شد 

هزینه دکورم شوهرم داد

عقد هم غذا همه چیش با ما بود فقط هزینه سفره عقد و عاقد با همسرم بود

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

۸۰تا میوه وغذا هم جوجه بدین با سالاد ونوشابه 

پرس غذا ۳۵۰ 

۵۰تومن میشه با میوه وشیرینی

میوه هم ۳نوع وشیرینی و کیک

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.
مامانم میگ نمیشه زیادن نمیدونم چیکار کنم مغزم قفل کرده

مییخوای کمتر دستتو بگیره باید خودتون درست کنید

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز