2737
2734
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7092 بازدید | 214 پست
سعي كن سرتو گرم كني من كه آدم خيانت كردن نيستم خيليا زندگيشون خوبه ميرم خيانت ميكنن من با اينكه د ...

منم ادم جدایی یا خیانت نیستم کلا،سرم از شدت گرمی باید یکم سرد بشه،هم شاغلم هم دانسجوی پزشکیم هم بچه دارم هم کارای خونه با خودمه،ورزشم میکنم نقاشیم میکشم کتابم میخونم،بدبختی اینه به خود رابطه نیاز ندارم ولی به محبت توجه چرا کمبود دارم تو این مورد محبت واقع شدن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ادم جدایی یا خیانت نیستم کلا،سرم از شدت گرمی باید یکم سرد بشه،هم شاغلم هم دانسجوی پزشکیم هم بچه ...

😳بدترین مشکلی که میتونه برا ی زن پیش بیاد

متاسفم عزیزم انشالله مشکلت حل بشه به زودی عزیزم

سپرده ام دستت خودم را سپرده مادام العمر❤
باهاش بحث کن داد بزن بگو لعنتی من میحام بفهم لعنتی بفهم تا وقتی بحث نکنی و عادی باشی خب اونم تلاشی ...

داد زدنو انجام ندادم ولی با حرف خیلی گفتم راستش اصلا نیازم خود رابطه نیستا،چون هیچوقت تو این هشت سال به ار گاسم و ...نرسیدم بیشتر دوس دارم یکی دوسم داشته باشه بهم نیاز داشته باشه نمیدونم میتونم منظورمو بگم با نه

2728
😳بدترین مشکلی که میتونه برا ی زن پیش بیاد متاسفم عزیزم انشالله مشکلت حل بشه به زودی عزیزم

مرسی عزیزم اره بنظر نمیاد ولی مشکل حادیه زندگی منم از بیرون عالی بنظر میرسه اما...

داد زدنو انجام ندادم ولی با حرف خیلی گفتم راستش اصلا نیازم خود رابطه نیستا،چون هیچوقت تو این هشت سال ...

۸ سال به ..نرسیدی

مگه میشه😐

نمیدونم من هرچی بلد بودم گفتم

پیشنهاد اخرم  اینه بری س..تراپ

س ..تراپ اگه نیاز باشه با شوهرتم حرف میزنه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2740
چقدر شرایطت مثل منه منم شوهرم همینطور  مشاوره هم رفتیم حل نشد خیلی شرد منم سردم اما نه مثل ا ...

همسرمن از نظر عاطفیم ابراز علاقه نمیکنه ولی خب در حد کارای نرمال روزمره رو انجام میده،عزیزدلم اگه بچه نداری قبلش بیشتر فک کن بعید میدونم درست بشن،تاپیکای منو بخون،خیلی ساله درگیر این‌موضوعم نتونستم چیزیو عوض کنم هرچنوقت یبار میام اینجا درد و دل میکنم باز خودمو سرکوب میکنم تا چنوقت بعد، الانم بیشتر دنبال راهیم که تمرکزمو بزارم رو درس و کارم ولی همیشه این‌کمبود حواسمو پرت میکنه

داد زدنو انجام ندادم ولی با حرف خیلی گفتم راستش اصلا نیازم خود رابطه نیستا،چون هیچوقت تو این هشت سال ...

عزیزم چرا نباید یه رابطه خوب داشته باشید این حق شماست شوهرت خیلی مشکل داره انگار اصلا شوهر نیست فقط هم خونه هست بهشون زمان بدین بره دنبال حل مشکلش وگرنه بگید تحمل نمیکنید و جور دیگه عمل می کنید حق شماست که محبت ببنید و یه رابطه خوب داشته باشید

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
همسرمن از نظر عاطفیم ابراز علاقه نمیکنه ولی خب در حد کارای نرمال روزمره رو انجام میده،عزیزدلم اگه بچ ...

تو که رابطه ی جنسی در اولویتت نیست، و همسرت هم سرده، پس دیگه زیاد اصرار نکن و با شوهرت کنار بیا.

باز هم شادی‌‌، بر لبش مهر سکوتی سخت
تو دوران نامزدیتون چطور بود؟

ای، یکارایی میکرد ولی انچنان اصراریم نداشت  کلا اصراری به دیدنمم نداشت اگه میشد و پیش میومد اره وگرنه اینکه تلاش خاصی کنه یا برنامه ی خاصی بریزه برا اینچیزا نه

همسرمن از نظر عاطفیم ابراز علاقه نمیکنه ولی خب در حد کارای نرمال روزمره رو انجام میده،عزیزدلم اگه بچ ...

منم ۵-۶ ساله ازدواج کردم از همون اول سرد بود اما نه تا این حد 

با این شرایط فک نمیکنم بتونه بچه دار شیم

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

اخ باید آب جوش ریخت تو افتابه

قبلشم کلا اب خونه رو قط کنی تا مجبور شه از افتابع استفاده کنع

اینجوری گرررررررم میشن😂😂😂

#مظاه😂😊

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁
2706