2733
2739
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7091 بازدید | 214 پست
عزیزم تو خودت برو سمتش تو تحریکش کن

چنبار من برم؟تا چنوقت به خواست من باشه؟ دوس دارم یه نفر بخادم نه اینکه همیشه من برم ،نمیدونم حسمو درک میکنی یا نه امیدوارم هیچ زنی درک نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله  من ٧٠  اون ٦٥ دل مرده شدم بخدا اصلا محبت نميكنه بعد توقعشم بالاااااست

همسرمن ۶۰،ایشونم توقعات مالی داره فقط،فلانی خانومش فلان قد درامدشو و فلان!ولی درکل با اخلاقش منهای این‌موصوع کنار میام

راهکاری ندارین تمرکزمو بزارم رو درسم مثلا؟که این مسئله برام مهم نباشه؟😔

ورزش کن برو باشگاه

با شوهرتم یبار دیگه خیلی جدی صحبت کن بگو خاسته هاتو

بگرد ببین میتونی س..تراپ پیدا کنی

من معجزشو دیدم شاید برای تو هم معجزه کنه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2740
همسرمن ۶۰،ایشونم توقعات مالی داره فقط،فلانی خانومش فلان قد درامدشو و فلان!ولی درکل با اخلاقش منهای ا ...

سعي كن سرتو گرم كني

من كه آدم خيانت كردن نيستم

خيليا زندگيشون خوبه ميرم خيانت ميكنن

من با اينكه دوساله همينه وضعم اما نتونستم هيچوقت

كلاس برو،چيزي ياد بگير،كتاب بخون

تا اون چيا اومد تو ذهنت سعي من به يه چيز ديگه فك كني

یه چیزی بگم؟مانکنم!هیکلم کاملا روفرمه! تمیز و مرتبم چهره مم قشنگه هرشب میرم حموم و به قول خودش همیشه ...

چقدر شرایطت مثل منه

منم شوهرم همینطور 

مشاوره هم رفتیم حل نشد

خیلی شرد منم سردم اما نه مثل اون 

سال جدید فقط یه بار تو فروردین دیگه تموم

شماخوبه بچه رو بهونه میکنه مابچه هم نداریم

اگه راه حلی پیدا کردی به منم بگو 

منم واقعا خسته شدم

البته از نظر عاطفی خوبه همیشه بهم ابراز علاقه میکنه اما ح ن س ی صفره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
چنبار من برم؟تا چنوقت به خواست من باشه؟ دوس دارم یه نفر بخادم نه اینکه همیشه من برم ،نمیدونم حسمو در ...

چرا درک نکنم

درک می کنم

منم شاید ۱۰ بار برم یه بار اون بیاد

ولی بازم دست از تلاش نمی کشم

خیلی حرف زدم انگار نه انگار، اخرینبار فروردین بود گفتم دوماه قرنطینه کلا تو خونه ییم باورتون میشه دس ...

واقعا سخته اين موضوع

من قبل از ازدواج فك نميكردم اصلا مهم باشه اما الان ميبينم واقعا ميتونه زندگي رو بهم بزنه

هفته پيش گلگي كرد كه اصلا نميايي سمت منو اينا

منم دلم واسش سوخت،يه شب رفتم سمتش،منو ضايع نكرد دختر؟؟؟ يعني انقد به خودم فحش دادم

ورزش کن برو باشگاه با شوهرتم یبار دیگه خیلی جدی صحبت کن بگو خاسته هاتو بگرد ببین میتونی س..تراپ پی ...

باشگاهم میرفتم 😐الان بخاطر کرونا تعطیله فعلا،که تو خونه ورزش میکنم نیم ساعت حدودا، س تراپو باید دنبالش باشم از شهرای اطرافمون😏چون شهر خودم نداره مطمئنم،ولی حرف زدنو مطمئن نیستم بزنم چون زیاد صحبت کردم همونشب یا چندشب بعد میاد سراغم بعد دوباره میره تا چنماه بعد ممنون از کمکت عزیزم

باشگاهم میرفتم 😐الان بخاطر کرونا تعطیله فعلا،که تو خونه ورزش میکنم نیم ساعت حدودا، س تراپو باید دنب ...

باهاش بحث کن داد بزن بگو لعنتی من میحام بفهم لعنتی بفهم

تا وقتی بحث نکنی و عادی باشی خب اونم تلاشی نمیکنه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706