2410
2553
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7043 بازدید | 214 پست
همسره منم خیلی گرمه بااینکع میدونه بچه ها خیلی اذیت میکنن استراحت ندارم اگه خونه باشه دوست داره پیشش ...

اگه راهی پیدا کردی واسه سرد کردنش به منم بگو😐

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
خوب سرد مزاجه  دیگه من شوهرم سرد مزاج بود بعد انقدر گرمی بهش دادم غذاشو گرم کردم الان خودم اذی ...

سردمزاج بودن همسرتون ینی مثلا هرچنوقت یبار رابطه داشتین؟بعد چه غذاهایز دادین بهشون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه تقریبا سرد بود ولی نه دراین حد، الان دو ماهی یبار شااااید بیادسمتم،بعد دخترم یمدت منم سرد ...

هیچ چیز بیشتر از این ناراحت کننده نیس ک میبینم گاهی کسی میگه یه مدت سرد بودم خیلی خوب بود😠یعنی طرف از آنچه ک خودش هست بدش میاد تا بتونه با طرف مقابلش مچ بشه😢

ببین شاید افسرده س شوهرت پیگیر شدی؟؟

بعد مامانش چطوره؟؟اونم جواب محبتای همسرش رو میده یا از این زنهاس ک که اگر طرف یه کاری کنه میگه بذار روش ندم ک پررو نشه؟؟

وای خیلی بده خیلی..حالا شما نامحسوس گرمیجات بده شاید بهتر شد..بعدم بگو بنظرت طبیعیه دوماهی یکبار ک میگی مشکلی ندارم؟؟اطلاع از استاندارد این موضوع داری؟؟

بدبختیم اینه که بشدت تنبله!تا سرکوچه م با ماشین میره قبلا برنامه پیاده روی و دویدن و اینا گذاشته بود ...

مردا با چشم تحریک میشن

متوجه منظورم شدی دیگه😐

یکارایی بکن چشماش زوم شه رو بدنت

2456
مردا با چشم تحریک میشن متوجه منظورم شدی دیگه😐 یکارایی بکن چشماش زوم شه رو بدنت

😐میدونم هیچکس باور نمیکنه‌ولی اینکارم کردم طوریش نمیشه ،چنسال پیش یه فرم نظرسنجی جنسی و اینا بود سوالاشو ازش پزسبدم یکیش این بود‌ که با دیدن بدن همسرتون تحریک میشین؟اولش گفت اره بعدم کفت راستش چون تو ناراحت نشی گفتم اره‌وگگرنه ادم بعد چنسال که با دیدن خانومش تحریک نمیشه!

بدبختیم اینه که بشدت تنبله!تا سرکوچه م با ماشین میره قبلا برنامه پیاده روی و دویدن و اینا گذاشته بود ...

به هر حال اینا مسائلی هست که میتونه تاثیر گذار باشه. و اگه قرار بشه هیچ راه حلی قبول نکنن که دیگه خیلی سخت میشه. امیدوارم یه روزی آگاه بشن که ادامه این مسیر ممکنه به طلاق عاطفی یا ... منجر بشه. و امیدوارم بهترین راه حل رو انتخاب کنین و مواظب زندگیتون باشین.

😐میدونم هیچکس باور نمیکنه‌ولی اینکارم کردم طوریش نمیشه ،چنسال پیش یه فرم نظرسنجی جنسی و اینا بود سو ...

بشین باهاش حرف بزن غرورتو بذار گنار

بگو من دارم اذیت میشم 

اگه ارامش من برات مهمه تغییر کن

پیش یه س..تراپ برو خیلی تاثیر داره

2714
اگه راهی پیدا کردی واسه سرد کردنش به منم بگو😐

عزیزم من دوقلودارم کوچیکن استراحت ندارم ولی نمیفهمه که ولش کنی صب ظهر شب میگه باهم باشیم......خیلی گردو میخوره .  یاباید شوهرم سردبشه یامن گرم چون اینجوری مشکل پیدامیکنیم

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
هیچ چیز بیشتر از این ناراحت کننده نیس ک میبینم گاهی کسی میگه یه مدت سرد بودم خیلی خوب بود😠یعنی طرف ...

میدونی میگم خوب بود چون منم اریت نمیشدم همون دوماه یبارم نیاز نداشتم یجورایی تلافی وقتای دیگه! مادرش تا الان خیلی ناز داره ولی تو کلام مثلا هوای همسرشم داره ولی در عمل نه زیاد، از وقتی دوماه یبار شده اعتراض میکنم چیزی نمیگه بچه رو بهونه میکنه که دیر میخابه و فلان، میگه وقتای دیگم که خوابه مثلا ظهر و صبح و اینا دوس نداره!

عزیزم من دوقلودارم کوچیکن استراحت ندارم ولی نمیفهمه که ولش کنی صب ظهر شب میگه باهم باشیم......خیلی گ ...

ما ۳ ساله ازدواج کردیم واقعا پدرم درومده شاغلم هستم

همیشه سر‌ایت موضوع بحث داریم

اونم قهر میکنه میگه چرا دوسم نداری

هرچی میگم بابا هرچیزی حدی داره نمیفهمه

با یه س..تراپ دوست شدم یکسال پیش

خیلی گرمتر شدم

تو هم بنظرم برو پیش س..تراپ

بشین باهاش حرف بزن غرورتو بذار گنار بگو من دارم اذیت میشم  اگه ارامش من برات مهمه تغییر کن پ ...

حرف زدم خیلی،گفتم بالاتر،حتی بهش گفتم اینطوری که داریم پیش میریم یکیمون میفتیه به راه خطا

2706