2737
2739
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7091 بازدید | 214 پست
بابا دوست دارم نگفتنش هیچ این رابطم نمیخاد اصلا ماه به ماه دستش به دستم نمیخوره خستم خیلی

به متخصص ارولوژی مراجعه کنین. احتمالا مشکلی هست که شما نمیدونین. البته به اسم آزمایش کامل و ... پیش برین . بعد مشخص میشه.

خیلی حرف زدم انگار نه انگار، اخرینبار فروردین بود گفتم دوماه قرنطینه کلا تو خونه ییم باورتون میشه دس ...

نمیدونم چی بگم عزیزم اما وااااقعا سخته چون خودمم گاهی شوهرم واسه لج من این اداها رو در میاره و این اواخر هم اصلا مثل قبل نیست اما خب شرایط ما خیلی فرق میکنه شوهرم از لحاظ شغلی کاملا بهم ریخته و ذهنش خیلی مشغوله اگر نه هیچوقت بابت اون مسئله کم نمیذاره..ببین بنظرم اگر باهم خوبین سعی کن بهش نزدیک بشی اما جسمی نه کلامی یواش یواش رابطه تونو بکن مثل دوتا دوست زیاد بگو و بخند راه بنداز ببین تغییری میکنه یا نه؟؟ همیشه همینطور بودن؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشون چی؟؟ الگو ایشونه

اونو نمیدونم، مطیع خانومشه ولی اینکه چقد رمانتیک بوده نمیدونم هنوزم تو این سن طلا و کادو میخره برا خانومش،حتما بوده دیگه!البته بگم همسرمنم احترام میزاره ولی این بی توجهیش خیلی اذیتم میکنه ینی اگه با دوستم که دختره زندگی میکردم شاید یه حرفی چیزی راجبه لباسم قیافم میزد ولی این هیچ هیچ

بابا دوست دارم نگفتنش هیچ این رابطم نمیخاد اصلا ماه به ماه دستش به دستم نمیخوره خستم خیلی

خدا صبرت بده بهمین دلیل توصیه میشه تمایلات جنسی قبل از ازدواج مطرحه شه بعضی مردا ذاتا سردن و میل پایینی دارن محبت کلامی هم بدلیل سرد بودنشون کمه رو تغذیه کار کننین شاید کمی فرق کردن قطره گل سرخ امتحان کنید . از اول اگه سرد بوده کاری جزئ سوختن و ساختن ندارین و اگه مقدور نیست فکری اساسی کنین اگه خودتون گرمین و اذیت میشین چون با این وضع زندگی زناشویی جهنمه

2731
نمیدونم چی بگم عزیزم اما وااااقعا سخته چون خودمم گاهی شوهرم واسه لج من این اداها رو در میاره و این ا ...

همیشه تقریبا سرد بود ولی نه دراین حد، الان دو ماهی یبار شااااید بیادسمتم،بعد دخترم یمدت منم سرد سرد بودم بخاطر شیردهی،خیلی خوب بود اونموقع ها

اونو نمیدونم، مطیع خانومشه ولی اینکه چقد رمانتیک بوده نمیدونم هنوزم تو این سن طلا و کادو میخره برا خ ...

اینو باید ازش نظر بخوای بشین باهاش منطقی حرف بزن انتظاراتتو بهش بگو اگرم نمیتونی یه برنامه بزازین هر کدوم مال خودتونو رو کاغذ بنویسید بدید طرف مقابل بخونه

2738
اونو نمیدونم، مطیع خانومشه ولی اینکه چقد رمانتیک بوده نمیدونم هنوزم تو این سن طلا و کادو میخره برا خ ...

ببین شرایطشو داری ی مدت تنهاش بذار حتی تلفنم نزن فقط راه حل اینه چون در دسترسی همیشه بنظرم

شده ایا ک غمی ریشه ب جانت بزند 
اینو باید ازش نظر بخوای بشین باهاش منطقی حرف بزن انتظاراتتو بهش بگو اگرم نمیتونی یه برنامه بزازین هر ...

خب حرفو که زدم بهشم گفتم چیزی‌نمیگه انتظار خاصیم از من نداره میگه خوبی همینطوری!نمیدونم فقط میدونم بشدت خسته و عصبیم

ببین شرایطشو داری ی مدت تنهاش بذار حتی تلفنم نزن فقط راه حل اینه چون در دسترسی همیشه بنظرم

اوایل ازدواج دور بودیم از هم سه سال اینا، بازم همین بود، الانم سرکار میرم دانشجوام هستم یه شهر دیگه،حالا این ترم تعطیل شد ترم پیش نبودم زیاد پیشش،جایی رم ندارم برم برم خونه مامانم از اینجام بدتره نمیتونم مشکلمو بگم بهشون

یه سوال بپرسم؟؟ همچین آدمی اصلا عصبیم میشه؟؟ داد میزنه؟؟؟

نه خیلی خونسرده کارم که میکنه یا فیلمم میبینه اینقد با تمرکز اینکارو میکنه که صداهای اطرافشم نمیشنوه

2706