2737
2734
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7073 بازدید | 214 پست
بابا دوست دارم نگفتنش هیچ این رابطم نمیخاد اصلا ماه به ماه دستش به دستم نمیخوره خستم خیلی

وای پس سرد مزاجه.برا من ابراز علاقه نمیکنه اما رابطه دوسه روز یبار داریم 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اگه تا حالا ميرفتي سمتش ديگه نرو،توام باهاش سرد رفتار كن و در كنار رفتار سردت خيلي به خودت برس،موهاتو رنگي كن كه تاحالا نكردي،ورزش كن هيكلتو بيار رو فرم،آرايش كن،لباساي جذاب بپوش،بعيد ميدونم مردي بتونه از همچين زني بگذره وگرنه كلا مشكل داره!

غرورتو حفظ كن و همه ي اين كارارو انجام بده

گرم و تر توی چه چیزایی هست میشه بگی ؟

گوشت گوسفند

ارده

شیره انگور

نخود

خیلی چیزا هست تو نت لیستش هست

مثلا صبحونه اصلااااا پنیر نخورن به جاش ارده شیره

در هفته حتما یه روز آبگوشت یا نخودآب بخورن

گوشت گاو و گوساله نخورن به جاش گوسفند

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
اول با خودت رو راست باش و ببین دقیقا چی آزارت میده و ناراحتت میکنه بعد ازش بخواه با هم صحبت کنید بگو ...

خیلی حرف زدم انگار نه انگار، اخرینبار فروردین بود گفتم دوماه قرنطینه کلا تو خونه ییم باورتون میشه دستش به دستم نخورده بود؟چنبارم که من رفتم خودشو پتو پیچ کرد که یموقع بهم نخوره،هرچنوقت یبار بشدت بابت این قضیه عصبی میشم باز خودمو اروم میکنم باز چندماه بعد دوباره این بی توجهیش بهم فشار میاره

نه تحویل میگیره مشکل حرف زدن و اینا نداریم، روابط مکالمه ییمون در حد گزارش روزانه و اینا خوبه، ولی ع ...

خیلی آخرشو باحال گفتی😂😂🌹🌹

بعضیا ذاتشون همینه تو خانوادش چجورن؟؟عاطفین؟؟

به نظرم اگه تا حالا ميرفتي سمتش ديگه نرو،توام باهاش سرد رفتار كن و در كنار رفتار سردت خيلي به خودت ب ...

یه چیزی بگم؟مانکنم!هیکلم کاملا روفرمه! تمیز و مرتبم چهره مم قشنگه هرشب میرم حموم و به قول خودش همیشه خوشبوام!تحصیل کرده م شاغلم و...مشکل اینا نیس

2740
خیلی آخرشو باحال گفتی😂😂🌹🌹 بعضیا ذاتشون همینه تو خانوادش چجورن؟؟عاطفین؟؟

داداش بزرگش وابسته به خانومشه ولی خواهراش براحتی میتونن مدتها از همسراشون دور باشن و اصلا یه تماسم نگیرن باهاش!ولی شوهراشون بهشون وابستن

اول مطمئن شو سرش جایی گرم نیست.بعدم از طریق مزاح درمانی وخوراک درمانی طبع شو تغییر بده

سرش ممکنه جایی گرم باشه؟وقتی بیشتر روزا کامل خونس کاری به گوشیشم نداره اصلا ازین گوشی ساده ها داره،فقط شب تا صبح فیلم میبینه که فیلماشک اکثرا تخیلیه و صحنه و ...نداره

سرش ممکنه جایی گرم باشه؟وقتی بیشتر روزا کامل خونس کاری به گوشیشم نداره اصلا ازین گوشی ساده ها داره،ف ...

یه سرک تاب بگیر هرچی باشه بهت میگن

نی نی یار قول میدم دختر خوبی باشم جووون مادرت نترکون
2706