2737
2739
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7073 بازدید | 214 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براش بخاری روشن کن

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2728
2738

این مواقع طرف مقابل خیلی اذیت میشه. اگه از اول اینطوری نبوده دنبال علتش باش. کلا بعد بچه خیلی تغییر میکنه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
اعتقادی به مشاور نداره چنسال پیش رفتیم به حالت تمسخر و پوزخند نشسته بود پیش مشاوره، در نهایتم مشاور ...

مشاور بیخود کرد

شوهر منم تقریبا همین طوریه

یه جورایی سرده و به مشاور هم اعتقادی نداره

از طریق طب سنتی وارد شو، البته زود جواب نمیده مثلا ممکنه سه چهار ماه طول بکشه ولی تاثیر داره

باید مزاجش گدم و تر بشه، سرد و خشک اصلا نخوره

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
سرد ببخشید ببخشید از نظر رابطه یا نه کلا تحویل نمیگیرین همو؟؟

نه تحویل میگیره مشکل حرف زدن و اینا نداریم، روابط مکالمه ییمون در حد گزارش روزانه و اینا خوبه، ولی عاطفی و جنسی صفر،خیانتم نمیکنه چون بیشتر وقتش تو خونس گوشیشم یور دیگه افتاده

چند وقته ازدواج مردی

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
مشاور بیخود کرد شوهر منم تقریبا همین طوریه یه جورایی سرده و به مشاور هم اعتقادی نداره از طریق طب ...

گرم و تر توی چه چیزایی هست میشه بگی ؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2706