2737
2734
عنوان

مقدار خرجی

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 120 پست
اکه میتونی مهریه بگیری  خرج کن و بعدش بگیر  جداقل من میگم خرجی که باید میداد اینطوری پس ...

مهریه رو. نمیبخشم چون خ اذیتم. کرده ولی این ادمیه ک. بارها گفته میرم شهردیگ با حکم جلب بیا دنبالم  ازکجا میخای بفهمی کجام یبار مسخرم کرد گفت میره بندرعباس گفتم میام. دنبالت گفت برو. منک جای دیگم ایران ب این بزرگی 😟😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميتونه برات وكيل بگيره هم نفقه هم مهريهتو بگيري ؟

شوهرم. ک نمیده میگ. اصلا منو بنداز زندون ی قرون نمیدمت. لجبازه. گفته از لجت حاصرم برم ته جهنم. بندازمش زندون؟ اخه وکیل بهم. گفت واس ترک انفاق میشه انداخت زندون 

2728
اگر موقعیت کار داری برو سر کار ،شما مدرک داری که نه خرجی میده نه سقف بالی سر تو تهیه کرده ،از چی ميت ...

بهش گفتم همبنو ک سی تومن بدی ب بچه قهر میکنه گفت چرا شوهرکردی  ک خرجتو شوهرت بده کاش منم زن بودم. پس.😟 من از روز اول شاغل نبودم تو قباله هم. نوشته خانه دار. بعد اینجوری مسخرم میکنه. 

2738
عزيزم خدا رحمتش كنه وضعتون چطوره طلاق بگيره زندگيت خوب ميشه ازون به بعدش ؟ 

مشکل مالی نداره مامانم. مشکل اینه ک شوهرم طلاق نمیده دادگاهم. خ طول میده الان ی نوبت گرفتم. از فروردین وسط تابستون نوبتم. میشه 

الان دوساله ازدواج کردم باهاش از روز اول چاخان کرده مامانمو. انگار مامانم گفته یکم کمک. میکنه ن دیگ ...

عزیزم میخوای تا اخرعمرت نون آور خونه باشی؟؟ حق اشتغال میخوای چیکار... اینطوری که راحتش میکنی 

وای این چ سگ کثیفیه

اشغال هرزه

شک نکن داره بهت خیانتم میکنه مطمئن باش وگرنه مردا زنشونو نمیزارن برن داره خودشو خالی میکنه جای دیگه

اخ عصابم خورد شد

اخه 30 تومن؟؟؟ 4تا چیپس و پفک میشه 50تومن این چقد بزه

پول رهن خونتو بد وکیل راحتت کنه از دست این مرد برگرد با مادرت زندگی کن این خر چیه داره پیرت میکنه

ب خدا تو نی نی سایت مثه این ندیده بودم

چقد اشغاله    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
عزیزم میخوای تا اخرعمرت نون آور خونه باشی؟؟ حق اشتغال میخوای چیکار... اینطوری که راحتش میکنی 

کدوم خونه؟؟؟؟؟؟ این بیچاره تنها زندگی میکنه   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
مشخص نمیشه اخه خ تودار بودن ساکت و آرووم 

چرا عزیز من از دوست آشنا همسایه سرکار نشست و برخاست می‌کردید ي مدت مسافرت می‌رفتید خانواده ها، قسم میخورم تا حدودی دستتون میومد

وای این چ سگ کثیفیه اشغال هرزه شک نکن داره بهت خیانتم میکنه مطمئن باش وگرنه مردا زنشونو ...

ببین اسی این دوستمون عصبانی شده ببین چه کار کردی،آ ره به خدا بعضی مردا گرگ آ بدیده هستن،نمیدونم رو چه حسابی کوتاه مياد.

2706