2733
2739
عنوان

مقدار خرجی

880 بازدید | 120 پست

شوهرم میگ. روزی ده تومن ینی ماهی سیصد. واس خرجی الان قهره واس اشتی همچی حرفی زده گفتم یکتومن. اگ سیصد اونو ک هدیه بهم نمیده منظورش اینک هرسه روز سی هزارتومن. بیاد خونه. نهار فقط گفته از سرکار میاره. ی پرس غذا ی وعده هردوتامونم بشه صبحانه و شام چکارکنم.خرجهای دیگرو؟ بهش گفتم یک تومن باید بدی میگ. نه. پس برنمیگردم خونه. اجاره رو هم نمیده مامانم داره میده. چکارکنم 

داره و نمیده؟ 

ضمنا... چرا مامانت اجاره خونتون رو میده؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
داره و نمیده؟ 

س چهارتا شغل داشت تا وقتی ک اینجا تو ی خونه بودیم ولی همش میگفت آی حقوقمو ندادن و آی اخراجموکردن و بعد ی مدت از دهنش ی حرفی دررفت فهمیدم اخراجش نکردن سرکارشه هنوز ولی بازم خرجی نمیده

2738

اعصابم خورد شد😐واقعا قراره با همچين مردي تا اخر عمر سر كني؟البته اگه داره و نميده

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍

خسیسه دیگه 

خوب کاری کردی قهر کردی 

آفرین. بعضی زنها صداشون درنمباد مرده هم خسیس تر میشه ... از الان اگه یادش ندی دبگه درست نمیشخ

سفت و سخت بگیر تا ادم بشه والا

بگو بدبخت خرج کن میوفتی میمیری اخرسر 

Niye galmiyorsun ..niye

تو دیگه چقد بیچاره ای با این شوهرت😢

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
داره و نمیده؟  ضمنا... چرا مامانت اجاره خونتون رو میده؟

چنتا شغل داره ازدواج کرد یمدت مامانمو تیغ زد الانک دستش رو شده فرار کرده هرچند وقت زنگ. میزنه الکی میگ. آشتی میگم. واس اشتی باید رهن و اجاره خودت بدی و خرج خونه رو باز غیبش میزنه. از شهر دیگ اومده  من مشهدم اون اهل شماله. 

س چهارتا شغل داشت تا وقتی ک اینجا تو ی خونه بودیم ولی همش میگفت آی حقوقمو ندادن و آی اخراجموکردن و ب ...

والا ازين مرد زندگي نميشه يني چي كار ميكنه بهت نميگه  اول از همه دروغ ميگه دوم خرجي نميده سوم بهت اختيار نميده الان ديگه زمونه خرجي نيستش كه كارت دست دوتاتون بايد باشه هركي هر جي خواست بخره بعدشم اجاررو مامانت ميده اينم خيلي بده كلا ادم درستيو انتخاب نكردي حالا ميشه دليلشو بگي ؟!

2706