2737
2739
عنوان

مقدار خرجی

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 120 پست
روز اول خودشون خ ادم حسابی نشون دادن بعد فهمیدیم همه دک. و پوزشون مال دیگران بوده ماشینها مال خانواد ...

اینا رو که الکی میگن 

مثلا شوهرم وسایلش دست خواهر و برادراش می. بینم یا تو خونه مادرش 

میگه نه مال خودشون بود!

اصلا فروختم 

اصلا اتیش اش زدم به تو چه 

ریش تراش اش جعبه اش تو کشو میزارایش بود داشتم مرتب میکردم تو دلم گفتم چه عجب نداده بهشون 

باورت نمیشه دیدم جعبه خالی گذاشته😯😯😯

بعد من از خونمون اپی لیدی اینا اورده بودم 

مثل خنگ ها چیدم روز جهازم گداشتم 

همه فکر میکردن اینا خریدن برام 

یا فرش داشت قرار شد تو بله برون سه تا فرش اون بیاره 

دم عروسی دقیقا یه هفته مونده یه فرش باباش اومد برد 

بعد من هل هول فرش خریدم 

قبل عید دیدم دادن رو جهاز خواهرش 

تو خونه خودم خوراکی نبود 

چقدر از بابام پول گرفتم براش مغازه جنس خریدم 

تو جهاز خواهرش دیدم یخچالش تا کیپ کیپ از جنس ما پر کرده... چیزهایی که تو عمرش نخورده بود

همه میگفتن وای چقدر یخچالش پر 

نمیدونستن اخه مال مفت 

اوووووف خیلی از این بخور بخورا

میگن ابوالقاسم کمر باریک کوچه روشن خونه تاریک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو که داره اجارتو مادرت میده خورد وخوراکتم که بااین خرجی دادن اون باید از گشنگی بمیری این شوهرو میخای چیکار جدا بشی بیشتر به نفعته بهش سخت بگیر بگو اصلا من خرجی نمیخام خودت همه چی برای خونه بخر اجارم باید خودت بدیکوتاه نیا که سوارت میشن از اول درست کردی کردی اگر نه تا اخر وضعت همینه و شاید بدتر

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
2728
2740
خداوکیلی چ کاریه.چ مرضیه؟بشین خونه بابات راحت.ای بابا

البته این دوستمونم ک خبر نداشته اون آقا خیلی دو دوزه باز بوده، در هر صورت خدا نگذره از خانواده ها و پسرایی ک با زندگی دختر مردوم بازی میکنن

قشنگ همچيو توضيح بده اجاره خونه وو مامانت ميده؟؟؟ بعد روزي ده تومن ؟؟؟

الان دوساله ازدواج کردم باهاش از روز اول چاخان کرده مامانمو. انگار مامانم گفته یکم کمک. میکنه ن دیگ تا این حد. ینی واس دوسه ماه نهایت. اینم دیگ خودشو زده ب اون راه هم رهن اجاره رو از مامانم گرفته. این خونه دومی بنام خودم رهن و. اجاره کردم چون مامانم میداد بعد برج 9تمذید بود شوهرم دررفت گفت بمن چه خونه بنام توعه تویی و صاحب خونه 😢منم دست ب دامن مامانم شدم رهنم  از سه شده ده تومن داد. اجاره ام از 700شده یکتومن داره میده. قبلا ک خونه بود بهش میگفتم خرجی بده نمیداد میگفت ندارم قسط دارم بدهی دارم الکی. گفتم. پس خودم میرم سرکار گفت او من گذاشتم. گفتم پس پول بده باز گفت ندارم گفتم پس میرم سرکار گفت تو برو 😏مرد میتونه نذاره زن کارکنه؟ بعد عید گولم زد گفت واسم بازاریابی تلفنی کن من. تحویل میدم گفتم. باشه. واسش کارکردم بعد فهمیدم داره بهانه میاره ک مشتری نخاست و مغازه اون یکی بستست و اون یکی اوکی نشده گفتم. نه من همه رو. اوکی گرفتم ینی مثلا از سی تا  بیستاشو ماستمالی کرد ازم بیگاری کشید منم. دیگ کنارکشیدم  زنگ میزنه جوابشو نمیدم رفتم دادگاه. حالادادگاه بخاطر کرونا میگن دیر میشه شلوغه و سایت دادگاه بستس. 😔 الان برم سرکار میتونه بیاد ابرومو ببره تو  اونجا؟ حق اشتغال ندارم 

البته این دوستمونم ک خبر نداشته اون آقا خیلی دو دوزه باز بوده، در هر صورت خدا نگذره از خانواده ها و ...

همون دیگه.ی تحقیقی پرس و جویی.اخه ادم بی تحقیق اینروزا پفکم نمیخره.

عزیزم شما چه قدر مظلومی،آ خه اینجوری که نمیشه زندگی کرد،این جور شما تعریف کردی خیلی زرنگ تشریف داره،مردی که بخواد سر زن و زندگیش کلات بزاره نباشه خیلی بهتره،اگر ادامه بدی تا آ خر عمر باید سختی بکشی.

2706