2733
2739
عنوان

کسایی که خودشون سجام ثبت نام کردن ،میشه بیاین بورسیا

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 33 پست
بیخود گفته باید به نام خودت باشه

گوه تو شانس بازم برم خط بگیرم و اینجام دوباره هزینه کنم 😢😢

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
گوه تو شانس بازم برم خط بگیرم و اینجام دوباره هزینه کنم 😢😢

آخ گفتی منم طک دارم خطه به ناممه یان  ایرانسلمو باید میدادم اه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم اگه سهامتون رو نگه دارید خیلی بهتره امروز با یکی از آشناها که توی بورس سهام داره صحبت میکردم م ...

عزیزم من اون ازاد کردم نمی فروشمش 

خودم وارد بورس میشم باهاش 

ولی الان خواستم جدا یه تومن بریزم فقط عرضه اولیه بخرم یاد بگیرم حالام که این مشکل پیش اومد

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
یعنی شماهم این پیام اومد برات  ده تومن دادم یعنی باز 5تومن دیگه باید بدم که تغییرش بدم

نه پیام واسم نیومد ولی تو سایت سجام دیدم نوشته حتما به نام باشه رفتم تغییر دادم

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2731
آخ گفتی منم طک دارم خطه به ناممه یان  ایرانسلمو باید میدادم اه

حالا که اینجور میگن خط باید بنام خودت باشه 

نه پیام واسم نیومد ولی تو سایت سجام دیدم نوشته حتما به نام باشه رفتم تغییر دادم

اها اوکی ممنون عزیزم ببینم چیکار میکنم 😯😯

شیما جون خوب تحقیق کردی که میخای سهامت رو آزاد کنی؟

والا من و داداشم فقط ازاد کردیم داداشم میگه می فروشم ولی من نه یکم از بورس حالیم میشه گفتم خودم باهاش کار کنم نمی فروشم 

2738

احراز هویت کسی کرده غیرحضوری؟ یعنی بعد از ثبت نام سجام احراز هویت شدین بدون اینکه رفته باشین پیش خوان ؟ آخه قرار بود احراز هویت غیر حضوری بیاد.

بچه ها بعد اینکه سجام ثبتنام کردیم باید چیکار کنیم؟حتما باید ثبتنام کرد؟؟؟

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
احراز هویت کسی کرده غیرحضوری؟ یعنی بعد از ثبت نام سجام احراز هویت شدین بدون اینکه رفته باشین پیش خوا ...

میگن کارگزاری مفید میشه غیرحضوری 

والا من و داداشم فقط ازاد کردیم داداشم میگه می فروشم ولی من نه یکم از بورس حالیم میشه گفتم خودم باها ...

منم هنوز آزاد نکردم ولی میخوام توی بورس فعالیت داشته باشم . از سهم کم شروع کنم . تا یاد بگیرم.

بچه ها بعد اینکه سجام ثبتنام کردیم باید چیکار کنیم؟حتما باید ثبتنام کرد؟؟؟

اگه میخوای کد بگیری اول سجام باید ثبت نام کرد بعد بعد برید پیشخوان اهرازحویت بشی

منم هنوز آزاد نکردم ولی میخوام توی بورس فعالیت داشته باشم . از سهم کم شروع کنم . تا یاد بگیرم.

خیلی ام خوبه منم خواستم این کار شروع کنم ولی خی به مشکل بر خوردم برا خطم احتمالا پشیمون بشم نرم خط بگیرم با همون سهام کار کنم 😑

خیلی ام خوبه منم خواستم این کار شروع کنم ولی خی به مشکل بر خوردم برا خطم احتمالا پشیمون بشم نرم خط ب ...

فکر کنم در هر صورت باید خط بنام باشه ، ولی نیخوای از پیش خوان یا کارگذاری ها بپرس.

2706