2737
2739

پیام اومده برام میگه شماره تلفنی که وارد کردی مورد تایید نمی باشد باید چیکار کنم شماره به اسم داداشمه به اسم خودم نیست خیلیا گفتن مشکلی نداره 

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙

مشکل داره نمیشه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب نمیشه عوض کنی شماره به اسم خودت وارد کنی

خط به اسم خودم ندارم گلم

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
شمارم که درست زدم یعنی مشکلش چی میتونه باشه

باید به نامت باشه حتما

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
قبلا که ایراد نمیگرفتن شاید جدید اینطوری شده

نمیدونم میگه ایراد داره شماره ات اگه ایراد داره چطور پیام میاد رو گوشیم 😦😦

باید شماره به نام خودت باشه ، اگرم نباشه ولی تایید کنه بعدا مشکل پیش میاد. 

منم شماره شوهرم بود. بعد رفتم تغییر شماره دادم پنج تومن باید واریز کنی شماره ای که به نام خودت باشه بزنی

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
باید به نامت باشه حتما

زنگ زدم کافینتی گفت ایراد نداره خط بنام هرکسی باشه 

فقط پیام اومده میگه مورد تایید نمیباشد شماره 😥😥

زنگ زدم کافینتی گفت ایراد نداره خط بنام هرکسی باشه  فقط پیام اومده میگه مورد تایید نمیباشد شما ...

بیخود گفته باید به نام خودت باشه

باید شماره به نام خودت باشه ، اگرم نباشه ولی تایید کنه بعدا مشکل پیش میاد.  منم شماره شوهرم بو ...

یعنی شماهم این پیام اومد برات 

ده تومن دادم یعنی باز 5تومن دیگه باید بدم که تغییرش بدم 

بنظرم اگه سهامتون رو نگه دارید خیلی بهتره امروز با یکی از آشناها که توی بورس سهام داره صحبت میکردم میگفت هیچ پولی دستتون رونمیگره باید حدود چن میلیون تومن اوراق بهادار بگیرید و وارد بورس بشید و سهامتون رو خودتون مدیریت کنید منم راستش تا قبلش تصمیم داشتم سهامم رو بفروشم چون به پولش خیلی احتیاج داشتم ولی وقتی فهمیدم باید وارد بورس شد و منم هیچ سررشته ایی ندارم پشیمون شدم.

2706