2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشه گیره؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

روابط اجتماعیش ضعیفه

ببرش کلاسای مختلف 

با کسایی ک دختر همسن دخترت دارن دوست شو و به بهونه این دیدارها دخترتم یاد میگیره با دخترش دوست بشه

ولی کلاس نقاشی و موسیقی و ورزش کمک میکنه خیلی

یه مشاوره کودکم ببری خیلی خوبه چون انقد قشنگ به دخترت راهکار میده که چجوری دوست پیدا کنه و مهمتر از اون اینکه دوستاش و حفظ کنه

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊
2738

خواهر من تا کلاس سوم راهنمایی تنها بود و دوستی نداشت (اعتماد به نفسش شدید پایین بود و مشکلات خانوادگیمون زیاد بود) ولی از اول دبیرستان تا الان که ۱۹ سالشه لقب رفیق باز رو شاخشه و دوستاش عاشقشن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
خواهر من تا کلاس سوم راهنمایی تنها بود و دوستی نداشت (اعتماد به نفسش شدید پایین بود و مشکلات خانوادگ ...

همش تو خونه میگه هیشکی منو دوست ندار تک فرزند هم هستش منو باباش که عاشقشیم تا همهی فامیل میگن بهش پرنسس باباش

همش تو خونه میگه هیشکی منو دوست ندار تک فرزند هم هستش منو باباش که عاشقشیم تا همهی فامیل میگن بهش پر ...

خوشبحالش😍

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
همش تو خونه میگه هیشکی منو دوست ندار تک فرزند هم هستش منو باباش که عاشقشیم تا همهی فامیل میگن بهش پر ...

به نظرم ببریدش پیش مشاوره ممکنه با ۱ جلسه حل بشه حتما یه مشکلی داره که این تصور رو داره. وقتی حس میکنه خانوادش دوساش ندارن به خاطر همین با کسی ارتباط نمیگیره چون اعتماد به نفسش ضعیفه

بخدا هرچقدر هزینه کنید می ارزه 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده