2737
2739

شوهرم قراره این ماه مغازه ش جمع کنه مغازه ای که با خون دل و هزار تا قرض و فروختن طلا و این همه زحمت و شب نخوابیدن باز کردیم،،ولی کروناااا همه چیز خراب کرد مجبوریم جمع کنیم،،جلو شوهرم خودم نشون ندادم و درکل نمیخوام خیلی خودم ناراحت کنم ولی واقعا نمیتونم موندم دوست و فامیل چی میخوان بگن اکثرشون که خوشحال میشن،،نمیدونم تا کی باید حسرت به دل یه شغل ثابت برای شوهرم باشم دختر خاله و امه هام همه با شوهر پولدار ازدواج کردن خوش بحالشون یه زندگی دارن بیا و ببین،،منم فقط مشکلم پوله شکر خدا شوهر خوبی دارم ولی بی پولی بدبختمون کرده،تا الان که فقط خانواده کمکمون کرده از این به بعدم نمیدونم چی میشه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا

توکل بخدا چشمت به زندگی دختر عمه هات نباشه حالا هر کی پول داره که خوشبخت نیس تو که تو زندگیشون نیستی. ایشالا شوارت سرپا میشی کمکش کن بهش دلداری بده

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

اگر با هم همراه و هم جهت باشید میتونید به هر چیزی برسید،

وقتی تجربه فروشندگی رو دارید، میتونی کمکش کنی فروشگاه اینترنتی راه بندازید، 

این روزها بیشتر مردم دنبال خرید اینترنتی هستن

مخصوصا سایتهای تخفیف دار

2738
خدا رو فراموش کردی؟؟ تاالان خدا خداسته رو پا باشید از الان به بعدم حواسش بهتون هست

دیگه ایمانمم از دست دادم چون خدا هیچ توجهی به آدمای زحمتکش نداره فقط سنگ جلو پامون اومد 

ای بابا توکل بخدا چشمت به زندگی دختر عمه هات نباشه حالا هر کی پول داره که خوشبخت نیس تو که تو زندگی ...

اون که خیلی محکم تر از منه میگه اشکال نداره دوباره مغازه میزنم یه جای ارزونتر با هم کار میکنیم،،ولی من ناامیدم 

خدارو شكر كه شوهرت خوبه روزهاي خوش شماهم ميرسه هرچند كه الانم خيلي از چيزاي خوب را داري❤️

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

یه چله برای شهدا ختم کن حتما پیش خدا دعاتون میکنن  عزیزم

حتما این کارو بکن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

درک میکنم این اتفاق چندین بار برای ما افتاده اما چرا باید برای دیگران توضیح بدید!؟

اصلا چرا حرفشون براتون مهمه؟

شما قبلا تونستید دستتون رو بگیرید به زانوی خودتون بلند بشید، بازم می تونید

الان باید به هم روحیه بدید

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اگر با هم همراه و هم جهت باشید میتونید به هر چیزی برسید، وقتی تجربه فروشندگی رو دارید، میتونی کمکش ...

آخه درسته که مردم اینترنتی خرید میکنن ولی باید تبلیغات خوبی هم بکنی که شناخته بشی اگه پول تبلیغ داشتیم اینجوری نمیشد

2706