2737
2739
عنوان

یه زمانی بچه نداشتم وبهم فخر میفروختن... حالا که..

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 53 پست

ای خواهر منم یه دختر دارم دلمو خون کردن بس گفتن به بیار من گفتم بچه نمیخام 

تا اینکه یه روز الکی گفتم حامله شدم و عمدی سقط کردم همه گفتن چرا منم گفتم من ک گفته بودم بچه نمیخام

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه زمان قدیمه ک یه جین بچه بیاری بچینی گوشه خونه  تو این گرونی چه لزومی داره چندتا چندتا بیار ...

انگار شاخ غول شکوندن 

یکی که بهم گفت من همه بچه هامو نمی‌برم باهم بیرون... میترسم چشم بخورن از تعداد زیادشون.. 

2728
ای شیطون😁

😂

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
انگار شاخ غول شکوندن  یکی که بهم گفت من همه بچه هامو نمی‌برم باهم بیرون... میترسم چشم بخورن از ...

🤣🤣🤣🤣ببخشید ولی خنده م گرفت ، تو رو خدا حرف همچین آدمایی برات مهم نباشه

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2738
انگار شاخ غول شکوندن  یکی که بهم گفت من همه بچه هامو نمی‌برم باهم بیرون... میترسم چشم بخورن از ...

الان دیگه بچع زیاد داشتن خز شده کسی چشم نمیزنع فقد مسخرش میکنه 😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
دقیقا.... نمیخام برم تو حاشیه  ولی امان از مردم

خب بگو  

من قرار نیست مثله بقیه زندگی کنم

این زندگی من

:)

هر وقت گفتم.جای من تصمیم بگیرید اون قت میتونید دخالت کنید

ناراحت هم شدند اصلا مهم نیست

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین استارترمنم اصلاخداشاهده کاربه زندگی احدی ندارم به آرام بودن وبی سرزبونی معروفم خواهرم خیلی اذیتم میکردمیچزوندم منم خیلی غصه خوردم تابعدسالهاعقلموبکارانداختم منم به زندگیش کارداشتم تامیخواست حرف بزنه منم تندتنداززندگیش میپرسیدم منم به زندگیش کارداشتم میپرسیدم فلان کاروچه کردی یکم بهترشده چون فرصت نمیدم بهش تازنگ میزنه ولی توذاتشه چ کنم ادمایی که اذیتت میکنن بایدحربه خودشونوبرای دفاع برای دفاع بکارببری

😂

منم مادر شوهرم ۷روقت میدیدم میگفت من نوه میخوام چرا نمیاری منم الکی هی میگفتم دوس نداریم بچه این اواخرم کرونا رو بهونه کردم دیگه ماه قبل بهم گفت تو باکرونا کار نداشته باش دست به کار شو ببین کی میگیره از شانسش بعد یه سالو نیم این ماه باردار شدم حالا میخوام منت سرش بزارم بگم بخاطر تو دس به کار شدم درجا هم گرفت😒😎

خدایا سپاس که همدم لحظه های منی😍😍😍😍😍   ......کاربری دومم

[QUOTE=138834378]اینو بری بش بگی بهت میگه سوختی هاااا!!!! [/QUOTEتو هم بگو به همبن خیال باش که واسه همچین چیزی بسوزم 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2706