2410
2553

سلام 

بعد چند سال باردار شدم وبچه م دنیا اومد 

از اون دورانی که بچه نداشتم نگم براتون.. چقد اذیت شدم 

الان که یه بچه با کلی نذر ونیاز خدا بهم داده..بازم دارن فخر میفروشن که چرا فقط یه بچه ؟؟

فامیلا هر کدم دو سه یا چهار تا بچه دارن.. بازم دارن اذیت میکنن! 

چطور رفتار کنم باشون  ومیخام خوش باشم با بچه م 

خدا شاهده به زندگی هیچکدومشون کاری ندارم اما ول کن نیستن 

برات مهم نباشه ،البته خود منم  این مشکلو دارم و بچه ندارم ،اما اول باید روی خودمون کار کنیم که حرف دیگران برامون مهم نباشه 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بگو میخوام وقتمو صرف این بچم کنم تا خوب تربیت بشه و تا بعدی خدا بزرگه.... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2714

مگه زمان قدیمه ک یه جین بچه بیاری بچینی گوشه خونه 

تو این گرونی چه لزومی داره چندتا چندتا بیاری بعد مثه چی بمونی توش ک خدایا چه کنم

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

اگه بخوای به حرف مردم باشی که هر روز باید یه کار کنی. 

هزار تا چیز میتونی بهشون بگی که شاید خودتم بهش معتقد نباشی. 

اما اگه این قدر پر رو هستن بگو

مثلا اینکه تو این دوره و زمونه آخه کدوم بی عقلی سه تا میاره و... 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
با رفتارم میخوام حالیشون کنم که یه بچه هم غنیمته واسمون... 

جوابشونو نده یا براشون توضیح نده از اینکه یه بچه خوبه یا نه ،خوش باش ،این خودش بهترین گزینه س

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2706